W Krakowie trwa budowa pierwszego biurowca w kompleksie The Park Kraków fot. Damian Daraż

W Krakowie trwa budowa pierwszego biurowca w kompleksie The Park Kraków

ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
W Krakowie, przy ulicy Saskiej 25 trwa budowa nowego, dużego kompleksu biurowego. Inwestorem The Park Kraków jest spółka White Star Real Estate Sp. z o.o.
Aktualnie budowany jest pierwszy budynek, który dostarczy na krakowski rynek nieruchomości 12 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A
Kompleks biurowy The Park Kraków zaoferuje łącznie  ponad 100 000 mkw. powierzchni najmu, z możliwością aranżacji na tzw. "open space" bądź zamkniętą – gabinetową.
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
Cała inwestycja składać się będzie docelowo z 8 budynków. Będzie realizowana etapami, zajmie około 5 ha z czego ponad 3 ha zostanie całkowicie wyłączone z ruchu samochodowego. Inwestor wraz z deweloperem planują ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków – nasadzona zostanie zieleń, która wpasuje się w okolicę. Całość będzie wyłożona ekologicznymi materiałami, dodatkowo przewidziano elementy wodne. Za to w górnych częściach biurowców powstaną zielone tarasy.

Dla zmotoryzowanych pracowników przewidziano dwukondygnacyjne, podziemne parkingi z miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych. Pomyślano także o rowerzystach, dla których również zostanie stworzona odpowiednia infrastruktura. 


Wizualizacje: materiały inwestora

Zdjęcia: Damian Daraż

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Raff ®️(gość)
Szału to raczej nie ma.
REKLAMA