W Oławie powstanie nowe osiedle domów jednorodzinnychBMM Sp. z o.o. DEWELOPER Sp. Komandytowa

W Oławie powstanie nowe osiedle domów jednorodzinnych

Orzech
Orzech
REKLAMA

W podwrocławskiej Oławie powstanie nowy kompleks domów jednorodzinnych. Inwestycja zostanie zlokalizowana na osiedlu Nowy Otok.

13 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Oławie został złożony przez inwestora - BMM Sp. z o.o. DEWELOPER Sp. Komandytową z Wrocławia wniosek o pozwolenie na budowę w 6 etapach dwudziestu dziewięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.

Inwestycja ma zostać zrealizowana na działkach nr AR_56.1/282, AR_56.1/283, AR_56.1/284, AR_56.1/213 (Obręb 021501_1.0003) zlokalizowanych pomiędzy ulicami Malowniczą i Wesołą na osiedlu Nowy Otok w Oławie.

Kubatura planowanych do realizacji budynków wynosi łącznie 15256 m3. Za dokumentację projektową inwestycji odpowiedzialna jest architekt Anita Piasecka wraz z zespołem (architekci: Tadeusz Kowalski, Dorota Cyganik-Kozłowska i Witold Borowiec).

GUNB
GUNB
GUNB
REKLAMA

W ramach inwestycji o nazwie Apartamenty Wesoła na osiedlu Nowy Otok w Oławie powstaną trzy ekologiczne apartamentowce: w pierwszym zaplanowano lokum dla 5, w drugim – dla 6 i w trzecim – dla 5 rodzin. Obok, przy ul. Amelii deweloper zrealizował już wcześniejszą inwestycję.

BMM Sp. z o.o. DEWELOPER Sp. Komandytowa
BMM Sp. z o.o. DEWELOPER Sp. Komandytowa
BMM Sp. z o.o. DEWELOPER Sp. Komandytowa

Nowe apartamenty przy ul. Wesołej zostaną zaopatrzone w pompę ciepła i rekuperację, co oznacza, że domownikom ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni energia powietrza. Mieszkania będą gotowe w IV kwartale 2022 i I kwartale 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA