W sąsiedztwie rozbudowywanej Bramy Pomorza pojawi się sklep znanej polskiej sieci i restauracja Materiały inwestora

W sąsiedztwie rozbudowywanej Bramy Pomorza pojawi się sklep znanej polskiej sieci i restauracja

Orzech
Orzech
REKLAMA

W liczących blisko 40 tysięcy mieszkańców Chojnicach, w województwie pomorskim, realizowana jest duża inwestycja handlowa. W jej ramach trwa rozbudowa Centrum Handlowego Brama Pomorza, która obejmuje nowy park handlowy.

Okazuje się, że w bezpośrednim sąsiedztwie tej inwestycji powstanie także sklep polskiej sieci Dino oraz restauracja McDonald’s.

„Teren przy galerii wzbogaci się o kolejny obiekt. Między myjnią a budowanym kompleksem handlowym ma powstać market Dino. Ponadto, nieco dalej, przy rondzie Jana Pawła II w Pawłówku, planowana jest budowa stacji diagnostycznej oraz restauracji McDonald’s. Aktualnie trwają formalności związane z odrolnieniem tego terenu” – informuje lokalny portal internetowy „Czas Chojnic”.

Prace budowlane rozpoczęły się 15 stycznia 2024 r. i będą prowadzone w tempie, które pozwoli na oddanie obiektu do użytku do 30 listopada 2024 r. Projekt obejmuje nie tylko rozbudowę Centrum Handlowego Brama Pomorza w Chojnicach o park handlowy, który zaoferuje dodatkowe 8000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, lecz także dostosowanie infrastruktury technicznej, aby sprostać nowoczesnym standardom i oczekiwaniom klientów.

REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora

P.A. NOVA zawarła umowę generalnego wykonawstwa z Progress XXIII, spółką zależną Rank Progress, na realizację Centrum Handlowego Brama Pomorza w Chojnicach (etap II – park handlowy) wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Całkowita wartość kontraktu przekracza 20 mln zł netto.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA