W Szklarskiej Porębie otworzony został kolejny duży kompleks condo Q2Studio

W Szklarskiej Porębie otworzony został kolejny duży kompleks condo

ZDJĘCIA
REKLAMA

W województwie dolnośląskim, w Szklarskiej Porębie otworzony został kolejny kompleks w systemie condo. To kompleks Happy Valley ze 87 pokojami i 70 apartamentami połączonymi wspólną częścią parterową.

Od 2021 r. zapowiadane było, że część hotelowa działać będzie pod marką Holiday Inn Resort sieci IHG. Ostatecznie całość weszła na rynek jako niezależny Happy Valley Resort. Inwestor podpisał też z siecią IHG umowę na markę voco Resort, pod którą działać ma powstający drugi etap kompleksu.

Lokalizacja nie jest przypadkowa - zgodnie z założoną ideą, obiekt będzie przeznaczony w głównej mierze dla tych, którzy szukają wyjątkowych doznań w cudownych okolicznościach przyrody. To miejsce na pograniczu konceptu, gdzie tradycyjne smaki łączą się z lokalną kulturą i miłością do gór. A wszystko to oparte na naturalnej wrażliwości i wolno płynącym czasie. Wspaniała przyjemność smakowania codzienności, celebracja każdej chwili z miłością i poszanowaniem natury - to wartości, które będą obecne w kompleksie na każdym kroku.

Komentarz do inwestycji Horizon Hotel & Resort
Orzech
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA

Projekt architektoniczny obiektu wykonało Q2Studio z Wrocławia, które w projektach zawsze wpisuje kontekst miejsca budowy. Właśnie dlatego kompleks Happy Valley powstaje w zgodzie z trendami sudeckiej architektury. Do budowy wykorzystano wysokojakościowe surowce naturalne – drewno i kamienie, które doskonale kontrastują z nowoczesnymi przeszkleniami elewacji. Nadzór nad realizacją prac sprawowała firma Tremend.

Kompleks oferuje m.in. restaurację The Viev (jak deklaruje obiekt, „na gości czekają świeżo wypiekane chleby na bazie zakwasu, wyrabiane na miejscu konfitury, pieczenie i wędliny, przetwory, marynaty oraz sezonowe napoje według naszych pomysłów i inspiracji”), lobby bar („z destylatami z całego świata, w tym chociażby 15 rodzajów ginu”), basen infinity z widokiem na panoramę Karkonoszy, a do końca kwietnia otwarta ma też zostać strefa SPA z czterema gabinetami, ale nie jest planowana strefa konferencyjna. Część apartamentów wyposażona jest w aneksy kuchenne.

Komentarz do inwestycji Horizon Hotel & Resort
Orzech
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA