W Toruniu powstanie nowe centrum handlowe RSB Real Estate

W Toruniu powstanie nowe centrum handlowe

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W Toruniu planowana jest budowa nowego centrum handlowego. Nowy obiekt ma powstać w w północno-wschodniej części miasta w rejonie skrzyżowania ulic Bukowej i Cedrowej.

Inwestorem jest toruńska firma RSB Real Estate. Powierzchnia nieruchomości na której wybudowane zostanie nowe centrum wynosi 30 752 mkw. Powierzchnia użytkowa parterowego obiektu wyniesie 11 360 metrów kwadratowych. W obiekcie znajdzie się kilkanaście lokali handlowych o różnych powierzchniach. Przed centrum znajdzie się zewnętrzny parking z 288 miejscami dla zmotoryzowanych klientów.

Inwestor na razie nie podaje szczegółów swojej inwestycji.

RSB Real Estate
RSB Real Estate
RSB Real Estate
REKLAMA
RSB Real Estate
RSB Real Estate

O inwestorze:

RSB Real Estate to działająca od lat, prężnie rozwijająca się firma inwestycyjna. Zajmuje się realizacją obiektów komercyjnych, w szczególności dyskontów i sklepów spożywczych oraz parków handlowych.

RSB Real Estate komercjalizuje, zarządza projektami, a także przeprowadza procesy ich sprzedaży. W swoim portfolio posiada kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji na terenie Polski, od wolno stojących obiektów handlowych po parki handlowe przekraczające powierzchnię 10 000 mkw. GLA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA