W Wałbrzychu zainwestuje zagraniczna firma z branży spożywczej

W Wałbrzychu zainwestuje zagraniczna firma z branży spożywczej

Orzech
Orzech
REKLAMA
Na Dolnym Śląsku, w Wałbrzychu zamierza zainwestować nowa firma z branży spożywczej. Swój zakład produkcyjny chce tu ulokować firma Signature Flatbreads.
Polski oddział tej firmy czyli Signature Flatbreads (Europe) Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu złożył wniosek do Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą: "Budowa zakładu produkcji tortilli, pity oraz pancake'ów wraz z infrastrukturą towarzyszącą – ProjektEROB". Przedsięwzięcie ma zostać zlokalizowane na działkach o numerach 118, 119, 72/8, 71/10, 47/8, 47/6 (obręb Poniatów 10) oraz na działce nr 9/18 (obręb Poniatów 9).
REKLAMA
Signature Flatbreads (Europe) Sp. z o.o. ma swoją główną siedzibę w Polsce we Wrocławiu. Firma prowadzi działalność w sektorze produkcji pieczywa i wyrobów piekarniczych. Polska spółka została założona 10 września 2019. Firma Signature Flatbreads powstała z połączenia angielskiej spółki Honeytop założonej w 1984 roku z dużą i znaną hinduską firmą Signature Foods Ltd.
Na razie inwestor nie ujawnia planów odnośnie wielkości fabryki i ilości miejsc pracy jakie mają powstać w związku z tą inwestycją.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA