Miał być hotel, będą biura - nowa inwestycja na Oporowie

Miał być hotel, będą biura - nowa inwestycja na Oporowie

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Podwrocławska firma z branży spożywczej stawia na Oporowie biurowiec. Wedle wstępnych planów budowany obiekt miał być hotelem, ale inwestor zmienił koncepcję. W Eco Office do wynajęcia będzie blisko 2000 mkw. powierzchni, a tuż obok powstaną dwie hale handlowo-magazynowe.

Pierwotnie budowany obiekt miał być hotelem. Inwestor bardzo długo szukał wykonawcy, przetarg był powtarzany, a termin składania ofert kilkakrotnie przesuwano. We wrześniu ubiegłego roku udało się znaleźć firmę, która postawi hotel z ponad 100 miejscami noclegowymi. Dijo dofinansowanie na realizację obiektu dostało z unijnego programu „Innowacyjna gospodarka”.

Plany jednak się zmieniły. Istniejące już nieruchomości zostaną przekształcone w nowoczesny kompleks biurowy wraz z centrami handlowo-usługowymi. Eco Office, bo tak będzie nazywał się biurowiec zaoferuje najemcom 2000 mkw. powierzchni. Na każdej z czterech kondygnacji znajdą się lokale o wielkości od 120 do 400 mkw.

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu powstaną również dwie hale z przeznaczeniem na powierzchnie handlowo-magazynowe. Jedna będzie miała 900 mkw., druga - 600. Mają się tam znaleźć centra handlowe i usługowe.

Inwestor Dijo to podwrocławska firma z branży spożywczej, działająca na rynku od przeszło 20 lat. Swoją siedzibę ma na Zabrodziu.

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA