Biura w Europejskim Offices w Warszawie w pełni wynajętefot. Jan Augustynowski

Biura w Europejskim Offices w Warszawie w pełni wynajęte

Warszawa
Kajtman
Kajtman
Huotel Europejski
adresWarszawa, Krakowskie Przedmieście 13
inwestorH.E.S.A. Sp. z o.o.
projektantSud Architekt Polska Sp. z o.o.
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zakończyła proces komercjalizacji powierzchni biurowych w Hotelu Europejskim. Wśród najemców tego stołecznego, zabytkowego, zrewitalizowanego obiektu znalazły się WeWork, Alior Bank Private Banking, redakcja Vouge Poland oraz cztery fundusze private equity. Właścicielem i inwestorem Europejskiego jest H.E.S.A.
Powierzchnie biurowe oferowane w Europejski Offices zlokalizowane są na dwóch nadbudowanych kondygnacjach Hotelu Europejskiego. W otoczeniu budynku znajdują się liczne restauracje i kawiarnie. Położenie nieruchomości przy ul. Krakowskie Przedmieście, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nadają jej status jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Najemcy z pewnością docenią nowoczesną architekturę i design, ale również oferowane w budynku udogodnienia, w tym: otwierane okna i dostęp do prywatnych tarasów z widokiem na Pl. Piłsudskiego, Ogród Saski czy Pałac Prezydencki. Europejski, dzięki obecności biur najwyższej klasy, pięciogwiazdkowego hotelu marki Raffles oraz ekskluzywnych butików polskich i międzynarodowych marek, jest obiektem wielofunkcyjnym. Za komercjalizację powierzchni biurowych w Europejski Offices odpowiadali Anna Górska-Kwiatkowska i Marcin Górski z firmy doradczej Cushman & Wakefied.
REKLAMA
Popyt na najwyższej klasy powierzchnie biurowe w prestiżowych i zabytkowych obiektach rośnie z roku na rok. Coraz większa liczba firm docenia niepowtarzalną atmosferę rewitalizowanych budynków. Trzeba podkreślić jednak, że najemcy oczekują powierzchni spełniającej ich wymagania nie tylko pod względem unikatowego stylu, ale i zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Naszym celem, jako doradcy komercjalizującego Europejski, był odpowiedni dobór najemców. Cieszę się, że spełniliśmy oczekiwania firmy H.E.S.A. w tym zakresie. Praca nad tym wyjątkowym projektem była nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale tez prawdziwą przyjemnością – powiedziała Anna Górska-Kwiatkowska, Associate, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA