Biurowiec Spark w Warszawie ma już operatora kantynyźródło: Materiały inwestora

Biurowiec Spark w Warszawie ma już operatora kantyny

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Connect Lunch Bar został wybrany na operatora kantyny w biurowcu Spark, który w Warszawie realizuje Skanska. Będzie to 11. lokal tej sieci w stolicy. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.
Kompleks biurowy Spark to trzy budynki biurowe o docelowej powierzchni najmu 70 000 mkw. Położony jest na tzw. serku wolskim, przy ulicy Wolskiej, u zbiegu Al. Solidarności i ul. Towarowej. Przestrzeń wokół Sparka udostępniona będzie zarówno pracownikom, jak i mieszkańcom. Otwarty plac z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną, a także park linearny zaprojektowane zostały jako miejsce spotkań warszawiaków i przestrzeń do pracy na świeżym powietrzu. 
Connect Lunch Bar obecny jest w biurowcach klasy A od 2005 roku. Skupia się przede wszystkim na tym, aby dostarczyć pracownikom pełnowartościowe posiłki przygotowane z wysokiej jakości składników, które dostarczane są codziennie, aby przygotować potrawy na dany dzień. W Connect Lunch Barze nie odgrzewa się jedzenia. Firma zajmuje się także dostarczaniem cateringu dla firm. Connect Lunch Bar ulokowany jest w 10 biurowcach w Warszawie, m.in. w Warsaw Trade Tower, Postępu 14 czy Nimbus Office, a także we Wrocławiu w Retro Office House. Planowana jest dalsza ekspansja zarówno w stolicy, jak i na rynkach regionalnych. Cresa negocjuje w tym momencie siedem nowych lokalizacji dla Connect Lunch Bar w całej Polsce.
Nasz zespół tworzą ambitne i kreatywne osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym. W każdą nową kantynę wkładamy ogrom pracy, serca i pasji, tak, aby była dopasowana do charakteru danego biurowca. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez Skanska i niedługo będziemy mogli serwować dania dla pracowników w biurowcu Spark – mówi Marek Dębicki, właściciel Connect Lunch Bar.
REKLAMA
Kantyna zajmie 335 mkw. na parterze pierwszego budynku Spark. Otwarta zostanie w trzecim kwartale 2018 roku. 
Connect Lunch Bar dba o jakość posiłków i o zdrowie klientów. Dzięki bliskiej współpracy z właścicielami budynków najemcy otrzymują miejsce, w którym można z przyjemnością spędzić czas przy dobrym jedzeniu. Grupa Skanska będzie jednym z głównych najemców biurowca Spark, kantyna będzie także dostępna dla najemców drugiego i trzeciego etapu, a także dla mieszkańców sąsiednich osiedli – mówi Kamil Komoński, doradca z Cresa Polska, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącej usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy.
Spark ubiega się o certyfikat WELL, który mierząc jakość powierzchni biurowej, w centrum zainteresowania stawia zdrowie i samopoczucie człowieka.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA