Generalny wykonawca osiedla Klonowy Zakątek wybranyźródło: Materiały inwestora

Generalny wykonawca osiedla Klonowy Zakątek wybrany

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Stołeczna firma Totalbud została generalnym wykonawcą warszawskiego osiedla Klonowy Zakątek zlokalizowanego w Ursusie przy ulicy Ochockiej. Złożone z pięciu budynków osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna APMD. Deweloperem jest firma Albero Invest.
Zgodnie z projektem pięć 4-kondygnacyjnych budynków pomieści łącznie 95 mieszkań i cztery lokale usługowe o powierzchniach od 30 do 79 mkw. Każde mieszkanie na piętrze będzie miało nowoczesny balkon na izokorbach nie wymagający ocieplania styropianem. Do lokali parterowych będą przylegały ogródki o powierzchniach dochodzących do 160 mkw. Parkowanie zapewnią mieszkańcom zarówno miejsca w podziemnych garażach, jak też zewnętrzne miejsca postojowe przed budynkami. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci oraz kącik z murowanym grillem i specjalnie wydzielonym miejscem na ognisko.
Fundamenty budynków powstały w technologii białej wanny z płytami dennymi wykonywanymi na gładko i stanowiącymi powierzchnię podziemnych parkingów. Miejsca parkingowe są pojedyncze bez platform.
Budowę komentuje Maciej Kozak, kierownik budowy – Od wejścia na plac budowy napotkaliśmy warunki geologiczne nawet lepsze od oczekiwanych, stąd też wszelkie roboty przebiegają zgodnie z harmonogramem. Budynki D i E stan surowy otwarty osiągną pod koniec marca, natomiast budynki A, B i C na przełomie kwietnia i maja. Osiedle swoją estetyką harmonijnie wpisuje się w zabudowę tej części stolicy i mamy satysfakcję, iż oddamy mieszkańcom bardzo funkcjonalnie zaprojektowane budynki i mieszkania.
REKLAMA
Oddanie do użytku Klonowego Zakątka planowane jest w styczniu 2018 roku.
Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów "pod klucz". Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje. 7 listopada 2013 r. Totalbud obchodził 10-lecie istnienia.
Źródło: materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA