Pierwsi najemcy w projekcie Yareal przy ul. Kasprzaka

Pierwsi najemcy w projekcie Yareal przy ul. Kasprzaka

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Trwa komercjalizacja budynku biurowego położonego na Woli przy ul. Kasprzaka 2/8 w Warszawie. Obiekt zakupiony niedawno przez Yareal Polska pozyskał właśnie pierwszych najemców, którzy zajmą 30% powierzchni budynku.

 

Trzy miesiące od sfinalizowania transakcji kupna budynku firma Yareal Polska podpisała umowę z czterema najemcami, którzy w sumie wynajęli w budynku ponad 3 tys. mkw. Od 1 czerwca Urząd Komunikacji Elektronicznej przeniósł tu siedzibę swojej delegatury zajmując 1650 mkw., w lipcu wprowadzi się Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, która wynajęła 300 mkw. W budynku również wkrótce znajdzie się siedziba firmy Maximiser (1000 mkw.) oraz Legal Debt (300 mkw.). W transakcjach najmu pośredniczyły agencje Woodlark, Brochocki oraz Hyland.

 

Czterokondygnacyjny budynek biurowy przy ul. Kasprzaka, do tej pory znany jako siedziba „Kredyt Bank”, zlokalizowany jest na Woli, w pobliżu Ronda Daszyńskiego i stacji drugiej linii metra. Okolica ta dynamicznie się rozwija. Rewitalizowane tereny poprzemysłowe stają się zagłębiem nowych projektów biurowych i mieszkaniowych. W okolicy planowane są również obiekty handlowe.

REKLAMA

 

– Jednym z kluczowych czynników wpływającym na naszą decyzję o zakupie nieruchomości była lokalizacja budynku, w tym bliskość stacji metra Rondo Daszyńskiego. Wola niezwykle dynamicznie się rozwija, a ponadto dzięki otwarciu drugiej linii metra jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Docenili to również nasi najemcy. W ciągu trzech miesięcy udało nam się pozyskać najemców na 30% powierzchni budynku i rozmawiamy z kolejnymi firmami zainteresowanymi biurami na Kaprzaka – mówi Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Leasingu Yareal Polska.

 

W biurowcu, który firma Yareal zakupiła od Deka Immobilien GmbH (Deka-S-PropertyFund No. 1) na najemców czeka 10 600 mkw. powierzchni biurowej podzielonej na gabinety oraz w układzie typu open space. Na zewnętrznym parkingu znajduje się 85 miejsc postojowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA