Pierwszy showroom w Eurocentrumfot. Kajtman

Pierwszy showroom w Eurocentrum

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Eurocentrum Office Complex zyskało nowego najemcę – jest to pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej showroom włoskich płyt ze spieków kwarcowych LAMINAM.
Od września w Eurocentrum architekci i ich klienci będą mogli oglądać stałą ekspozycję prezentującą wszystkie zastosowania płyt LAMINAM, zaprojektowaną przez pracownię JMW Architekci. Showroom będzie dostępny 24 godziny na dobę. Udogodnienie to jest możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi indywidualnej kontroli.
Płyty ze spieków kwarcowych oferowane przez LAMINAM ze względu na swoją wielofunkcyjność i elegancki wygląd nazywane są tworzywem przyszłości. Wnętrze showroomu pokryte jest różnego rodzaju spiekami, ukazując różnorodność ich kolorów i tekstur. Zaprojektowano również wyspę kuchenną i kabinę prysznicową, co demonstruje szerokie możliwości zastosowania spieków we wnętrzach. Do pracy z klientami oraz przeprowadzania prezentacji i szkoleń umieszczono specjalny stół konferencyjny, profesjonalne nagłośnienie oraz ruchomy ekran. W showroomie znajdują się również ekspozytory mogące pomieścić do 140 sztuk płyt oraz przestrzeń z próbnikami i katalogami.
REKLAMA
Otwarcie showroomu jest dla firmy LAMINAM kolejnym tegorocznym sukcesem. W marcu projekt Laminam Star Maker, przygotowany we współpracy ze znanym polskim deisgnerem Mac Stopą, otrzymała RED DOT Award – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
Eurocentrum systematycznie przyciąga najemców z różnych branż, poszukujących przestrzeni, która będzie odpowiadała ich unikatowym wymaganiom. Pojawienie się tam showroomu wskazuje na indywidualne podejście do najemców i otwartość na nowe koncepty. 
W celu umówienia wizyty w showroomie należy skontaktować się z LAMINAM POLAND pod nr telefonu: 504 144205 lub wysłać maila na adres warszawa@laminam.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA