Warszawa: Rokokowa Residence – Develia stawia osiedle różnorodnych domów na Bielanach źródło: materiały inwestora

Warszawa: Rokokowa Residence – Develia stawia osiedle różnorodnych domów na Bielanach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper (wcześniej LC Corp) inwestuje w tej części stolicy po raz pierwszy. Kupił grunt przy ulicy Rokokowej, niedaleko lotniska, w tym roku – za ponad 8 milionów złotych. Zrealizuje na nim niespełna 20 piętrowych budynków w siedmiu typach, z blisko 30 lokalami. Powierzchnia największych przekracza 200 metrów kwadratowych.
Develia S.A. (poprzednio LC Corp S.A.) wprowadziła 7 czerwca do oferty inwestycję planowaną przy ul. Rokokowej na Bielanach, niedaleko lotniska Warszawa-Babice (Bemowo). Ceny zaczynają się od 7 100 zł/mkw.Najtańszy lokal z ogródkiem kosztuje 633 tys. zł. Dostępne są także m.in. domy o powierzchni 218 mkw. (z działką około 450 mkw.) za ok. 1,5 mln zł.
Deweloper zamierza jeszcze w tym miesiącu rozpocząć budowę prowadzoną w jednym etapie. Zakończenie wyznaczył na przełom 2020 i 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia AGK Architekci Sp. z o.o.

Od kilkudziesięciu do ponad 200 metrów

Rokokowa Residence to zamknięte osiedle o zróżnicowanej zabudowie. Składa się na nie 19 piętrowych budynków podzielonych na siedem typów. Można wśród nich wydzielić domy jednorodzinne wolnostojące oraz bliźniaczejedno- i dwulokalowe. W sumie jest dostępnych 29 lokali: trzy- (61,94-74,57 mkw.), cztero- (93,13 mkw.), pięcio- (158,7 mkw.) i sześciopokojowe (213,46-218,24 mkw.). Przynależą do nich balkony, tarasy lub ogródki (te ostatnie o powierzchni maksymalnie 300 mkw.). W każdym domu jest wbudowany garaż – w zależności od typu obiektu na jeden bądź dwa pojazdy. Dodatkowo inwestor zaplanował 40 miejsc naziemnych.
REKLAMA
materiały inwestora
Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponadczasowego, eleganckiego charakteru – przekonuje deweloper.
Develia nabyła teren przy ul. Rokokowejw marcu. Jego powierzchnia wynosi 8 564 mkw. Firma zapłaciła 6 mln 802 tys. zł netto (8 mln 366 tys. 460 zł brutto).
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
cb(gość)
Brak garaży ,złe zaplanowanie miejsc pod obiekty komunalne (pod oknami budynków) to duży minus inwestycji.
REKLAMA