Unidevelopment wybrało BNP Paribas Real Estate na agenta budynku Wola House

Unidevelopment wybrało BNP Paribas Real Estate na agenta budynku Wola House

Warszawa
REKLAMA

Spółka celowa Wola House, której 100% udziałowcem jest Unidevelopment Sp. z o.o., nawiązała współpracę z BNP Paribas Real Estate Polska. Na podstawie umowy zawartej 13 czerwca 2012 r. firma odpowiadać będzie za komercjalizację budynku biurowego Wola House przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79 w Warszawie.

 

W niespełna kilka tygodni od zakupu projektu biurowego Wola House przez Unidevelopment, spółka wybrała agenta, który zajmie się komercjalizacją budynku. Działania zmierzające do pozyskania najemców rozpoczną się na przełomie czerwca oraz lipca tego roku i będą prowadzone przez doświadczony zespół BNP Paribas Real Estate Polska.

 

Wieloletnie i poparte licznymi sukcesami doświadczenie przedstawicieli BNP Paribas Real Estate Polska dedykowanych do obsługi naszego projektu utwierdza nas w przekonaniu, że komercjalizacja budynku Wola House, która jest naszym wspólnym celem, zostanie przeprowadzona sprawnie i z należytą starannością.” – mówi Piotr Maciąg, Dyrektor Rynku Komercyjnego w Unidevelopment Sp. z o.o.

 

Biurowiec Wola House zostanie wybudowany w standardzie klasy A. Będzie oferować około 20 000 mkw. powierzchni najmu. Średni metraż typowego piętra wyniesie 2 130 mkw. Na parterze powstanie ogólnodostępna kantyna oraz powierzchnie biurowe. Na wyższych piętrach planowane są powierzchnie biurowe typu open-space z możliwością dostosowania ich podziału i aranżacji  do potrzeb przyszłych najemców. W budynku powstanie również trzypoziomowy garaż na ok. 300 samochodów. W przyszłości Unidevelopment Sp. z o.o. zamierza pozyskać dla biurowca certyfikat ekologiczny.

REKLAMA

 

Budynek, oprócz wysokiego standardu, wyróżniać się będzie również nowoczesną architekturą. Zgodnie z projektem wykonanym przez uznaną pracownię Arch Magic, Wola House będzie składał się z trzech prostopadłościennych brył ułożonych w kształt litery H. Przednia część biurowca będzie bardzo charakterystyczna, gdyż zostanie ustawiona pod kątem 83° w stosunku do powierzchni terenu i zakończona niższymi bryłami ze szkła.

 

„Wola House będzie doskonale wyeksponowany i widoczny od strony Al. Prymasa Tysiąclecia, co stanowi niewątpliwą zaletę z punktu widzenia potencjalnych najemców. Biurowiec zaprojektowano w sposób pozwalający na łatwy i ergonomiczny podział powierzchni. Budynek zaoferuje ok. 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, spełniającej najnowsze standardy.” – mówi Nigel Wade, Head of Advisory, BNP Paribas Real Estate Polska „Jesteśmy przekonani, że po jego ukończeniu stanie się on rozpoznawalnym punktem na biurowej mapie Warszawy.”

 

Rozpoczęcie budowy biurowca Wola House zaplanowano na przełom III i IV kwartału tego roku, a jej zakończenie w III kwartale 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA