Wiecha na Villi Almerico zawieszonaźródło: Materiały prasowe

Wiecha na Villi Almerico zawieszona

Warszawa
REKLAMA
Najnowszy stołeczny apartamentowiec – Villa Almerico – osiągnął stan surowy otwarty. Totalbud, generalny wykonawca obiektu, ukończył konstrukcję budynku trzy tygodnie przed planowanym terminem. Budynek zlokalizowany jest w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza 34. Villę Almerico zaprojektowała pracownia M&K Architekci. Deweloperem inwestycji jest Yuniversal Podlaski. Budynek stoi na działce o powierzchni 641 mkw., natomiast powierzchnia zabudowy wynosi 308 mkw.
Realizację inwestycji komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka – Wiecha oznacza, że bardziej plastycznie i przestrzennie można już sobie wyobrażać unikatową estetykę budynku wraz z jego dwoma ogrodami zimowymi i nietypowymi kolorystycznie elewacjami. Jest to bardzo interesujący obiekt już choćby dlatego, że powstaje na relatywnie małej działce. Projektantom udało się jednak zawrzeć na małej powierzchni ciekawy i wysoki budynek o niezmiernie urozmaiconej architekturze i kolorystyce. Swoją pomysłowością w wykorzystaniu nawet najmniejszej kubatury i powierzchni Villa Almerico zaskakuje obserwatora z każdej strony. Tym bardziej więc mamy satysfakcję, że budujemy w stolicy tak oryginalny budynek mieszkalny z dużą strefą zieleni i relaksu zawartą już w nim samym.
REKLAMA
Roboty murowe gotowe są obecnie w 90 proc. W przyszłym tygodniu rozpocznie się wstawianie okien. W tym tygodniu rusza natomiast budowa instalacji sanitarnych i elektrycznych. Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień 2018 r. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przypadnie na czerwiec przyszłego roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA