Wystawa fotografii HAIPERIL w Royal Wilanówfot. Kajtman

Wystawa fotografii HAIPERIL w Royal Wilanów

Warszawa
REKLAMA
Wszystkich zainteresowanych sztuką i fotografią czeka kolejne wydarzenie kulturalne – wystawa Michała Jaworskiego w Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1, otwarta od 18 listopada.
Michał Jaworski urodził się w Warszawie w 1980 roku. Studiował psychologię na SWPS, po czym odkrył swoją prawdziwą pasję, którą jest fotografia. Jak sam mówi, najbardziej cieszą go zdjęcia, w których o nic nie chodzi, które nie są nikomu do niczego potrzebne.
W środowisku artystycznym Michał Jaworski znany jest jako założyciel Book&Art – firmy zajmującej się produkcją wystaw dla innych twórców i organizacji, ale tym razem pokaże on swoje własne dzieła. 
REKLAMA
Dość tajemniczo brzmiący tytuł wystawy – HAIPERIL, nawiązuje do konceptu malarstwa hiperrealistycznego. Celem artysty jest przedstawianie na zdjęciach świata, w którym suma detali jest ważniejsza niż całość. Fotograf skupia się również na dokumentowaniu sposobu w jaki człowiek kształtuje otaczającą go  przestrzeń.
Osoby, którym przypadną do gustu fotografie, będą miały możliwość zakupienia ich w specjalnej, limitowanej edycji. 
Wystawę będzie otwarta tylko przez dwa tygodnie – od 18 listopada do 2 grudnia br., dlatego warto wybrać się na nią jak najszybciej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA