Kolejne salony otworzyły się w Galerii Lesznoźródło: Materiały prasowe

Kolejne salony otworzyły się w Galerii Leszno

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W Galerii Leszno, z początkiem marca, otworzyły się dwa nowe salony: marki Diverse oraz sklep Medicine – everyday therapy.
Sklep Medicine, o powierzchni 175 mkw., otworzył się na parterze galerii, w sąsiedztwie salonów Yes i Quiosque. Na 1 poziomie, obok salon Home&You, otworzył się również salon marki odzieżowej Diverse. Lokal ma powierzchnię 183 mkw.
Nie zatrzymujemy się w procesie rekomercjalizacji, odpowiadając dynamicznie na potrzeby klientów w regionie i stale podnosząc prestiż Galerii. Tylko w bieżącym roku otworzyliśmy 4 nowe lokale: poza otwartymi kilka dni temu medicine i diverse, które spotkały się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem naszych klientów, w styczniu w nowych lokalizacjach i odświeżonych aranżacjach ponownie powitaliśmy marki Cropp oraz Eurofirany. Proces zmian nadal trwa i jestem pewna, że następne otwarcia, które nastąpią niebawem, również spotkają się z bardzo dobrym przyjęciem klientów oraz zapewnią nam utrzymanie pozycji lidera w regionie – mówi Katarzyna Kowalska, dyrektor Galerii Leszno.
REKLAMA
Medicine – everyday therapy to sieć sklepów wprowadzona na rynek w 2013 r. Marka oferuje ubrania casualowe damskie oraz męskie, które wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i naturalnymi materiałami o wysokiej jakości. Medicine współpracuje z młodymi twórcami, przez co projekty są różnorodne i zgodne z najnowszymi trendami.
Diverse już od ponad 20 lat odpowiada na bieżące potrzeby młodych ludzi. Diverse symbolizuje różnorodność, co widoczne jest w kolekcjach marki. Jej styl nawiązuje do najnowszych trendów, intensywnego stylu życia, ale również do sportów ekstremalnych oraz rytmu największych miast.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA