Sposób na tanie mieszkanie z ogrodem

Sposób na tanie mieszkanie z ogrodem

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Marzenie o własnym ogrodzie z miejscem do grillowania, zielonym trawnikiem i rabatą pięknych kwiatów to powód, dla którego wiele osób pragnie wyprowadzić się za miasto. Najczęstszym miejscem takich migracji są podpoznańskie gminy, w których można znaleźć naprawdę atrakcyjne nieruchomości. Przykładem takiej lokalizacji jest popularne Koninko.

 

Systematycznie zmieniają się wyobrażenia i oczekiwania Polaków dotyczące wymarzonego „M”. Nasz rynek nieruchomości coraz szybciej przejmuje zachodnie trendy, a wśród nich są mieszkania z przydomowymi ogrodami. Takie nieruchomości znacznie łatwiej znaleźć pod miastem stąd inwestycje takie jak Nowe Koninko II cieszą się dużym zainteresowaniem. – Realizowana przez nas obecnie inwestycja stanowi kwintesencję tego co najlepsze w podmiejskim mieszkaniu. Miłośnikom ogrodów i zielonych trawników proponujemy trzypokojowe parterowe lokale o powierzchni 63 mkw. w specjalnej cenie 239 tys. zł brutto. Do każdego z nich przynależy ogród o powierzchni 33 mkw. Rabat na te mieszkania obowiązuje tylko do końca maja. Potrzebujący więcej zielonej przestrzeni mogą wybrać lokale z ogrodem o powierzchni nawet 250 mkw. – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland. – Preferujący mieszkania z dużym, trzydziestometrowym tarasem mogą wybierać wśród dwupoziomowych lokali o powierzchni 75 lub 93 mkw. W największych mieszkaniach wysokość kondygnacji sięga nawet 6,8 m, a przygotowany projekt uwzględnia otwarcie salonu na 18 metrową antresolę – dodaje. W Kompleksie mieszkaniowym przy ul. Pisarskiej w Koninku deweloper zaprojektował łącznie 54 mieszkania. Zgodnie z harmonogramem pierwsze lokale zostaną oddane do użytku w październiku tego roku. Docelowo jednak w tej lokalizacji zamieszkać może nawet 600 rodzin.

REKLAMA


Nowe Koninko II oferować będzie swoim mieszkańcom to, co kluczowe dla wszystkich wyprowadzających się za miasto, czyli prywatną przydomową przestrzeń na świeżym powietrzu. Bez względu na to czy zdecydujemy się na podmiejskie mieszkanie z tarasem czy ogrodem, ważne by przydomowa enklawa zapewniała nam intymność, a także była miejscem upragnionego relaksu po męczącym dniu pracy. Miłośnicy ogrodów dobrze wiedzą, że każda taka przestrzeń powinna odzwierciedlać indywidualne potrzeby oraz styl życia właściciela.

 

Sukces Nowego Koninka II tkwi zarówno we własnym miejscu relaksu na świeżym powietrzu jak i ulokowaniu inwestycji w atrakcyjnej części aglomeracji poznańskiej. Nie bez znaczenia jest tu również rozsądny stosunek ceny do powierzchni nieruchomości oraz zakres standardu deweloperskiego. W Nowym Koninku II obejmuje on między innymi system Fibaro, umożliwiający zdalne i bardziej ekonomicznie zarządzanie domem oraz dwa miejsca postojowe w standardzie dla każdego mieszkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA