Wiodący dostawca opakowań wysyłkowych nowym, dużym najemcą LCube Logistic Park RzeszówMateriały prasowe

Wiodący dostawca opakowań wysyłkowych nowym, dużym najemcą LCube Logistic Park Rzeszów

Orzech
Orzech
REKLAMA

Wiodący dostawca opakowań wysyłkowych, firma Kartony24.eu – wynajęła około 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w drugim etapie inwestycji LCube Logistic Park Rzeszów. Umowa została zawarta na 5 lat. W negocjacjach LCube wspierała także jako doradca, firma prawnicza Legal Hub.

Kartony24.eu to jeden z liderów zaopatrzenia rynku e-commerce w opakowania wysyłkowe. Posiada szeroką, stale dostępną ofertę kartonów i pudełek wysyłkowych oraz materiałów do pakowania. Zamówienia są realizowane do 24 godzin. Jedną z flagowych linii produktów są opakowania dedykowane do konkretnych rozwiązań firm kurierskich, jak np. paczkomaty.

– Wybierając lokalizacje na nasze inwestycje, staramy się podążać za potrzebami naszych partnerów i potencjalnych najemców. Rynek w Rzeszowie, nie jest może największy w Polsce, ale mamy na nim do czynienia z dużym popytem, dzięki czemu komercjalizacja naszych obiektów przebiega zgodnie z planem. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja naszego projektu w Rzeszowie, zaledwie kilometr od międzynarodowego lotniska w Jesionce, oraz z bezpośrednim połączeniem z autostradą A4, umożliwi naszemu najemcy szybki rozwój biznesu – mówi Michał Stachura, członek zarządu, Head of Finance w LCube.

– Obecnie wykorzystywana baza logistyczna była czynnikiem w pewnym stopniu nas ograniczającym, dlatego też mając na uwadze dobro naszej firmy, jej dalszy rozwój i dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych, podjęliśmy decyzję o zmianie lokalizacji. Propozycja firmy LCube Logistic okazała się bardzo korzystnym rozwiązaniem – zarówno w kwestii lokalizacji, jak i rozwiązań infrastrukturalnych centrum logistycznego. Mamy głęboką nadzieję, że dzięki tej zmianie Kartony24 będą działać jeszcze bardziej efektywnie i szybko reagować na zmieniające się trendy rynkowe – mówi Gabriela Kasprzyk, członek zarządu, Kartony 24.eu.

– Negocjacje przebiegły bardzo sprawnie i dość szybko udało się określić warunki brzegowe obu stron. Staraliśmy się doprowadzić jak najszybciej do zawarcia długoletniej umowy, która zabezpiecza zarówno rozwój biznesu Kartony24, jak i realizację inwestycji przez LCube – mówi radca prawny Magdalena Wojnarowska, partner w kancelarii prawnej Legal Hub, która doradzała przy zawieraniu transakcji najmu.

REKLAMA
Materiały prasowe

LCube Logistic Park Rzeszów składa się z dwóch hal, które w sumie zaoferują najemcom około 25 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej i biurowej. Pierwsza, mniejsza hala została oddana już do użytku. W drugim etapie inwestycji powstaje magazyn o powierzchni 18 800 mkw. oraz biura o powierzchni około 1 000 mkw. Obydwie hale oferują powierzchnię klasy A, o najwyższym standardzie odporności ogniowej, powyżej 4000 MJ. Wewnątrz i na zewnątrz budynków zainstalowane zostanie energooszczędne oświetlenie typu LED, a obiekt został zaprojektowany zgodnie z kryteriami certyfikacji w systemie BREEAM.

LCube

Poza skutecznym pozyskiwaniem nowych projektów, LCube w realizowanej strategii stawia na działania, które pozwalają na rozpoznanie potrzeb najemców i oferuje rozwiązania, które wpisują się w realizację zadań związanych z ESG. Jak podkreśla deweloper wszystkie obiekty wybudowane przez LCube będą certyfikowane w systemie BREEAM i będą stawiały na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA