I etap Logistic Park Rzeszów LCube skomercjalizowanyźródło: LCube

I etap Logistic Park Rzeszów LCube skomercjalizowany

Orzech
Orzech
REKLAMA
Deweloper magazynowy LCube zakończył komercjalizację pierwszego etapu Logistic Park Rzeszów zlokalizowanego przy międzynarodowym lotnisku Rzeszów Jasionka. Do Grupy REN, która od 25 lat zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie naszego kraju, dołączyła w ostatnim czasie drogeria internetowa Cocolita. Komercjalizację obiektu o łącznej powierzchni 5,7 tys. m2 zakończono przed planowanym na grudzień odbiorem inwestycji.
Cocolita.pl to drogeria internetowa, która w swojej ofercie ma bogaty asortyment - około 20 tys. produktów - kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. Miesięcznie serwis odwiedza ponad milion użytkowników. Jest jednym z największych sklepów internetowych na rynku polskim, specjalizujących się w sprzedaży produktów do stylizacji i wizażu.
Park przemysłowo-magazynowy w podrzeszowskiej Jasionce, to pierwsza inwestycja realizowana przez LCube w Polsce. Docelowo ma liczyć 24,4 tys. m2 powierzchni klasy A.
REKLAMA
Obiekt ma doskonałą lokalizację - położony jest zaledwie 4,4 km od węzła Jasionka na trasie S19 i 7,5 km od węzła Terliczka i autostrady A4, która łączy Rzeszów z Krakowem i Wrocławiem. Oznacza to, że park będzie leżał też w bezpośredniej bliskości realizowanej trasy Via Carpatia, która docelowo połączy Kłajpedę na Litwie z Salonikami w Grecji.
Równolegle do inwestycji w Rzeszowie, gdzie rozpoczęły się już przygotowania do realizacji II etapu, LCube realizuje projekt Logistic Park Wrocław I, którego budowa ruszyła na działce o łącznej powierzchni ponad 11 ha zlokalizowanej w Dobrzykowicach nieopodal Wrocławia. W dwóch etapach deweloper zamierza przygotować łącznie 60 tys. m2 powierzchni magazynowych.
Źródło: LCube

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA