Wkrótce otwarcie Cluster Office w zrewitalizowanym, zabytkowym budynku Starego Dworca w Katowicach Cluster Office

Wkrótce otwarcie Cluster Office w zrewitalizowanym, zabytkowym budynku Starego Dworca w Katowicach

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Dobiegają końca prace w historycznej części kompleksu przy ul. Dworcowej 8 w centrum Katowic. Otwarcie Cluster Stary Dworzec planowane jest na sierpień br.

Cluster Stary Dworzec to ponad 2 tys. mkw. zaprojektowanych według najnowszych trendów Future of Work. Biura serwisowane do pracy zmianowej i hybrydowej, hot deski w centrum miasta, możliwość wynajmu sal konferencyjnych i meeting roomów na żądanie w modelu sharingowym.

– Adaptacja Starego Dworca w Katowicach na największy cowork w śródmieściu to nie pierwsze takie doświadczenie Cluster Offices w tworzeniu biur butikowych w rewitalizowanych przestrzeniach. W Krakowie znajdują się już trzy świetnie prosperujące oddziały. Wszystkie w klimatycznych, zabytkowych przestrzeniach. Projektantom Cluster Offices udaje się harmonijnie łączyć tradycję architektoniczną ze współczesnym designem. Stawiamy również na ergonomię pracy i nowe technologie, które są niezbędne dla lokatorów naszych biur. Wśród naszych najemców dominuje wymagające community z sektora IT – komentuje Maria Zybura, Regional Operations Manager.

– Budynek administracyjny Starego Dworca kolejowego pochodzi z 1859 roku. Wpisano go do rejestru zabytków – mówi Maciej Ruszniak, Business Development Manager, który nadzoruje proces wynajmu biur.

Cluster Office
Cluster Office

Cluster Stary Dworzec zajmie łącznie 3 piętra i oferować będzie 350 stanowisk pracy. 90 proc stanowić będą biura serwisowane (37 biur, 6 sal spotkań i 4 sale konferencyjne). Pozostałe 10 proc. przeznaczone zostanie na przestrzeń coworkingową (biurka typu hot desk oraz dedykowane).

REKLAMA

W standardzie obsługi Cluster Offices znajduje się obsługa recepcyjna i nieograniczony dostęp do biura 24/7. Klienci mogą korzystać z przestrzeni wspólnych (kuchnia, sale spotkań), internetu, sprzętu biurowego i wielu innych.

Cluster Office
Cluster Office
Cluster Office
Cluster Office
Cluster Office

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA