Deweloperzy celują w Kleczków. Mnóstwo nowych mieszkań przy Rychtalskiejfot. Jakub Zazula

Deweloperzy celują w Kleczków. Mnóstwo nowych mieszkań przy Rychtalskiej

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Rejon ulicy Rychtalskiej i Zakładowej w ostatnim czasie upodobali sobie deweloperzy – Vantage Development realizuje tam swój flagowy, wieloetapowy projekt Promenady Wrocławskie, a obok Archicom buduje Sienę. To nie wszystko  do inwestycji w tym miejscu szykuje się kolejnych kilku deweloperów. 
Wniosek o pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych pod koniec 2016 roku złożyło Echo Investment, które planuje dwuetapowy projekt przy ulicy Rychtalskiej.
– To projekt powstający w miejscu, które zmieni się radykalnie – bo przecież miasto inwestuje w ten obszar. My jesteśmy nad linią brzegową na styku z bulwarami. Od strony bulwarów budujemy budynek mieszkaniowy, a w głębi działki – budynek mieszkaniowy na wynajem. Nasze budynki wraz z budynkami sąsiadów będą tworzyły nową jakość tego miejsca – tłumaczy portalowi InvestMap.pl Paweł Słupski z Echo Investment.
REKLAMA
Zgodnie z raportem giełdowym spółki, ma tam powstać 11,1 tys. metrów kwadratowych PUM-u, rozpoczęcie budowy planowane jest na drugi kwartał 2017 roku, a zakończenie – na pierwszy kwartał 2019 roku.
Z kolei przy ulicy Rychtalskiej 20A swoją inwestycję szykuje WPBM Mój Dom. Deweloper złożył już wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Przy ulicy Rychtalskiej budynki mieszkalne planują także PM Holding, Dom Developer Wrocław i DM Mieszkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA