Boom inwestycyjny na Kleczkowie. Dwóch kolejnych deweloperów może budować przy Rychtalskiej

Boom inwestycyjny na Kleczkowie. Dwóch kolejnych deweloperów może budować przy Rychtalskiej

Wrocław, FOTO
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Rejon ulicy Rychtalskiej przeżywa w ostatnim czasie boom inwestycyjny. Dwie kolejne firmy deweloperskie – DM Mieszkania i WPBM Mój Dom – mają już pozwolenia na budowę tam budynków mieszkalnych.
REKLAMA
Niedawno donosiliśmy, że wrocławska firma DOM.developer szykuje się do rozpoczęcia inwestycji przy ulicy Rychtalskiej 20
W obiekcie znajdzie się 88 mieszkań i trzy lokale usługowe, a także 86 miejsc postojowych w garażu podziemnych oraz 19 miejsc postojowych terenowych. Deweloper przygotuje też od 35 do 37 stanowisk dla rowerów.W marcu dwóch kolejnych deweloperów otrzymało pozwolenia na budowę w tej okolicy.

DM Mieszkania chce wybudować budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym i usługami przy ulicy Rychtalskiej 11, przy zbiegu z ulicą Browarną.Z kolei WPBM Mój Dom zamierza postawić budynek mieszkalny wielorodzinny przy ulicy Rychtalskiej 20 A, czyli w miejscu, gdzie do niedawna swój węzeł betoniarski miała firma Dyckerhoff Polska.
 To projekt powstający w miejscu, które zmieni się radykalnie – bo przecież miasto inwestuje w ten obszar. My jesteśmy nad linią brzegową na styku z bulwarami. Od strony bulwarów wybudujemy budynek mieszkaniowy, a w głębi działki – budynek mieszkaniowy na wynajem. Nasze budynki wraz z budynkami sąsiadów będą tworzyły nową jakość tego miejsca – tłumaczył nam Paweł Słupski z Echo Investment.Przypomnijmy również, że Vantage Development realizuje tam swój flagowy, wieloetapowy projekt Promenady Wrocławskie, a obok Archicom buduje Sienę.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA