[Wrocław] Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, 28 czerwca 2014 r.

[Wrocław] Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, 28 czerwca 2014 r.

REKLAMA

W dniu 28 czerwca 2014 r. przy ul. Dożynkowej odbędzie się Giełda Mieszkań Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego (WPB). Jest to jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm na wrocławskim rynku. Od ponad pięćdziesięciu lat udało się im sprzedać 33 000 mieszkań dla ponad 120 000 osób.

 

Giełda odbywać się będzie w celu ułatwienia prezentacji klientom wszystkich dostępnych mieszkań WPB. Obecna oferta dewelopera wciąż się się rozwija i poszerza o dodatkowe punkty na mapie Wrocławia.

 

Osiedle przy ul. Dożynkowej (Krzyki, Klecina), na którym odbywać się będzie Giełda jest już gotowe. W ramach pierwszego etapu osiedla do sprzedaży trafiło 87 mieszkań jedno-, dwu- trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 28 do 74 m2. każde z nich wyposażone jest w balkon bądź taras. Lokale na parterze zostały dodatkowo zabezpieczone roletami antywłamaniowymi, a we wszystkich mieszkaniach zamontowano antywłamaniowe drzwi typu C. Dla mieszkańców dostępny jest garaż podziemny a w parterze mieszczą się 3 lokale usługowe.

 

Podobnie będzie wyglądała oferta drugiego etapu osiedla. Planowy koniec budowy przewidziany jest na końcówkę 2014 roku. Również powstaną dwa budynki, 88 nowych mieszkań w metrażach podobnych jak tez z pierwszego etapu. Wszystkie dodatkowe udogodnienia i wyposażenia mieszkań są również takie same jak w poprzednim etapie inwestycji.

 

28 czerwca zaprezentowana będzie również oferta osiedla przy ul. Siostrzanej (Krzyki). Zakończenie wszystkich prac budowlanych przewiduje się na końcówkę września 2014 roku. Powstanie czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny składający się z 20 mieszkań. W ofercie znajdą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 34 do 51 m2. Mieszkania parterowe wyposażone będą w tarasy natomiast wszystkie znajdujące się powyżej będą posiadały balkony. Zmotoryzowani otrzymają do swojej dyspozycji podziemne miejsca postojowe oraz boksy garażowe. Budynek będzie wyposażony w drzwi antywłamaniowe, na parterze również antywłamaniowe rolety, a niepełnosprawnym dostanie się na pierwszy poziom mieszkalny ma ułatwić specjalnie przygotowana platforma.

 

Wszystkie mieszkania, które powstały na Muchoborze Wielkim, w zachodniej części Wrocławia, na ul. Rodziewiczówny również będą prezentowane w ramach Giełdy Mieszkań. Ten czteropiętrowy budynek pomieści 104 mieszkania o powierzchni od 36 do 65 m2. Każdy z lokali oddawany jest do użytku w deweloperskim stanie użytkowania. Mieszkania na parterze mają dostęp do tarasów oraz wyposażone są w rolety antywłamaniowe montowane na oknach. Na wyższych piętrach mieszkania będą posiadały nowoczesne balkony. Miejsca postojowe znajdują się w podziemnym garażu. Budynek otoczony jest starannie zaprojektowaną i pielęgnowaną zielenią. Dla najmłodszych dostępny będzie plac zabaw.

 

Powyższe przykłady to tylko cześć szerokiej i bogatej oferty Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. Pozostałe inwestycje takie jak: Osiedle Literackie II, Bursztynowa, Kępa Leśnicka, Wińska, Jutrzenki, Grabiszyńska, Gałów i inne również będą prezentowane 28 czerwca w ramach wspomnianej na początku Giełdy Mieszkań.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wille Miejskie na Swojczycach – Działoszyńska od PROFIT Development
Wrocław to metropolia tętniąca życiem. Dobrzej jest jednak mieć tu swoje miejsce, w którym będzie mo...
W centrum Wrocławia powstaje 56-metrowy biurowiec MidPoint 71 [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Wrocławia, przy ulicy Powstańców Śląskich powstaje nowy biurowiec MidPoint 71. Budowa biur...
Kraków: Radni nie godzą się na podziemny tramwaj
Podczas środowej sesji rady miasta przestawiono radnym wyniki studium dla budowy szybkiego bezkolizy...
We Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle na terenach PKP realizowane w ramach programu Mieszkanie Plus
Jak poinformował PFR Nieruchomości we Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle w ramach rynkowej części...
ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjaln...
Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...