Hotel Invite z Berndt Business Solutions 4

Hotel Invite z Berndt Business Solutions 4

Wrocław
REKLAMA

Nowy obiekt hotelowy we Wrocławiu podjął współpracę z firmą Berndt Business Solutions 4. Jej pierwszym efektem jest zmiana statusu aparthotelu na… hotel.

 

Hotel Invite otwarto w marcu we Wrocławiu, gdzie od kilku lat widocznie rośnie popularność kompleksowo wyposażonych i zlokalizowanych w centrum miasta, apartamentów. Obiekt od momentu powstania oferuje pełną gamę usług room-service, a do prowadzenia zaangażowano firmę specjalizującą się w zarządzaniu i wprowadzaniu hoteli na polski rynek – Berndt Business Solutions 4. Dyrektorem Invite została Barbara Berndt (CEO firmy), która wspólnie z właścicielami zaproponowała zmianę pierwotnej formuły aparthotelu na hotel.

 

– Wdrożone zmiany są przede wszystkim odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który w przypadku Wrocławia ma typowo korporacyjny charakter. To goście biznesowi generują tu największą część przychodów branży, a w pierwszej kolejności wybierają oni właśnie hotel, jako obiekt z określonymi, sprawdzonymi standardami obsługi – podkreśla Barbara Berndt, dyrektor Hotelu Invite – Pozornie kosmetyczna modyfikacja już w ciągu pierwszego miesiąca działania  zaowocowała uzyskaniem przez nas czołowej pozycji w rankingach popularnych serwisów rezerwacyjnych. Przed nami jeszcze formalności dotyczące 4-gwiazdkowej kategoryzacji, która przyczyni się do dalszego wzmocnienia rynkowej pozycji obiektu.

REKLAMA

 

Spełnia on przy tym wszystkie kryteria hotelowe, a prace nad standaryzacją są w toku. To jednak kolejny etap działań. Obecnie priorytetem jest wprowadzenie nowej marki na rynek, więc główny nacisk kładzie się na pozyskiwanie gości oraz działania organizacyjne. Sam charakter proponowanej bazy hotelowej pozostaje oczywiście bez zmian: 107 ekskluzywnych, w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów, dostępnych zarówno w tradycyjnej ofercie hotelowej, jak i na dłuższe pobyty – a to ze względu na ich duży rozmiar oraz fakt, iż każdy posiada aneks kuchenny.

 

Wyróżnikiem Hotelu Invite jest również nowootwarta restauracja. Melancholia, bo tak się nazywa, ma stanowić unikatową propozycję gastronomiczną w centrum miasta. Dlatego zarządzanie nią powierzono ekspertom z wieloletnim doświadczeniem w branży: managerem restauracji jest Owidiusz Kowalczyk, a szefem kuchni Łukasz Zaczyński. Sam lokal przyciąga niepowtarzalnym klimatem oraz połączeniem nowoczesnej kuchni z tradycyjnymi i regionalnymi akcentami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA