| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1046150 PLN | 86 m2 | 1 | - | 1 046 150,00 zł 12 164,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1051642 PLN | 71 m2 | 6 | - | 1 051 642,00 zł 14 811,86 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1054242 PLN | 84 m2 | 1 | - | 1 054 242,00 zł 12 550,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1059260 PLN | 86 m2 | 2 | - | 1 059 260,00 zł 12 316,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1062609 PLN | 84 m2 | 2 | - | 1 062 609,00 zł 12 650,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1070976 PLN | 84 m2 | 3 | - | 1 070 976,00 zł 12 749,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 1096208 PLN | 84 m2 | parter | - | 1 096 208,00 zł 13 050,10 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 463130 PLN | 32 m2 | 2 | - | 463 130,00 zł 14 472,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 479100 PLN | 32 m2 | 4 | - | 479 100,00 zł 14 971,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 495378 PLN | 34 m2 | 3 | - | 495 378,00 zł 14 569,94 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 498771 PLN | 34 m2 | 4 | - | 498 771,00 zł 14 669,74 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 502164 PLN | 34 m2 | 5 | - | 502 164,00 zł 14 769,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 502312 PLN | 34 m2 | parter | - | 502 312,00 zł 14 773,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 505630 PLN | 34 m2 | parter | - | 505 630,00 zł 14 871,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 594924 PLN | 45 m2 | parter | - | 594 924,00 zł 13 220,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 624933 PLN | 45 m2 | parter | - | 624 933,00 zł 13 887,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 625917 PLN | 45 m2 | 3 | - | 625 917,00 zł 13 909,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 630420 PLN | 45 m2 | 4 | - | 630 420,00 zł 14 009,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 632672 PLN | 45 m2 | 5 | - | 632 672,00 zł 14 059,38 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 637200 PLN | 47 m2 | parter | - | 637 200,00 zł 13 557,45 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 647045 PLN | 49 m2 | parter | - | 647 045,00 zł 13 205,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 658122 PLN | 48 m2 | 3 | - | 658 122,00 zł 13 710,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 661440 PLN | 51 m2 | 1 | - | 661 440,00 zł 12 969,41 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 662891 PLN | 48 m2 | 4 | - | 662 891,00 zł 13 810,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 665276 PLN | 48 m2 | 5 | - | 665 276,00 zł 13 859,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 672948 PLN | 50 m2 | 1 | - | 672 948,00 zł 13 458,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 678776 PLN | 50 m2 | 1 | - | 678 776,00 zł 13 575,52 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 682992 PLN | 50 m2 | 3 | - | 682 992,00 zł 13 659,84 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 683767 PLN | 50 m2 | 2 | - | 683 767,00 zł 13 675,34 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 685503 PLN | 50 m2 | 4 | - | 685 503,00 zł 13 710,06 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 687877 PLN | 50 m2 | 5 | - | 687 877,00 zł 13 757,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 688014 PLN | 50 m2 | 5 | - | 688 014,00 zł 13 760,28 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 688620 PLN | 50 m2 | 3 | - | 688 620,00 zł 13 772,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 688758 PLN | 50 m2 | 4 | - | 688 758,00 zł 13 775,16 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 691968 PLN | 51 m2 | 2 | - | 691 968,00 zł 13 568,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 692198 PLN | 52 m2 | 1 | - | 692 198,00 zł 13 311,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 693753 PLN | 52 m2 | 2 | - | 693 753,00 zł 13 341,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 694790 PLN | 52 m2 | 3 | - | 694 790,00 zł 13 361,35 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 697056 PLN | 51 m2 | 3 | - | 697 056,00 zł 13 667,76 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 698700 PLN | 51 m2 | 4 | - | 698 700,00 zł 13 700,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 702144 PLN | 51 m2 | 4 | - | 702 144,00 zł 13 767,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 703938 PLN | 51 m2 | parter | - | 703 938,00 zł 13 802,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 704411 PLN | 51 m2 | 5 | - | 704 411,00 zł 13 811,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 707310 PLN | 52 m2 | 1 | - | 707 310,00 zł 13 602,12 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 708900 PLN | 51 m2 | 5 | - | 708 900,00 zł 13 900,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 709920 PLN | 52 m2 | 2 | - | 709 920,00 zł 13 652,31 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 715005 PLN | 51 m2 | 6 | - | 715 005,00 zł 14 019,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 715140 PLN | 52 m2 | 3 | - | 715 140,00 zł 13 752,69 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 715530 PLN | 52 m2 | 4 | - | 715 530,00 zł 13 760,19 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 717058 PLN | 52 m2 | parter | - | 717 058,00 zł 13 789,58 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 719030 PLN | 55 m2 | 1 | - | 719 030,00 zł 13 073,27 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 720360 PLN | 52 m2 | 4 | - | 720 360,00 zł 13 853,08 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 720715 PLN | 52 m2 | 5 | - | 720 715,00 zł 13 859,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 721795 PLN | 55 m2 | 2 | - | 721 795,00 zł 13 123,55 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 722292 PLN | 52 m2 | 5 | - | 722 292,00 zł 13 890,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 722292 PLN | 52 m2 | 4 | - | 722 292,00 zł 13 890,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 724561 PLN | 55 m2 | 3 | - | 724 561,00 zł 13 173,84 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 725302 PLN | 52 m2 | 5 | - | 725 302,00 zł 13 948,12 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 729757 PLN | 52 m2 | 6 | - | 729 757,00 zł 14 033,79 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 730092 PLN | 55 m2 | 4 | - | 730 092,00 zł 13 274,40 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 738396 PLN | 57 m2 | 3 | - | 738 396,00 zł 12 954,32 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 739830 PLN | 54 m2 | parter | - | 739 830,00 zł 13 700,56 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 741258 PLN | 57 m2 | 4 | - | 741 258,00 zł 13 004,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 749721 PLN | 56 m2 | 4 | - | 749 721,00 zł 13 387,88 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 751344 PLN | 57 m2 | 6 | - | 751 344,00 zł 13 181,47 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 752540 PLN | 56 m2 | 5 | - | 752 540,00 zł 13 438,21 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 759681 PLN | 59 m2 | 1 | - | 759 681,00 zł 12 875,95 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 760995 PLN | 56 m2 | 6 | - | 760 995,00 zł 13 589,20 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 762625 PLN | 59 m2 | 2 | - | 762 625,00 zł 12 925,85 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 763278 PLN | 55 m2 | 5 | - | 763 278,00 zł 13 877,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 793093 PLN | 58 m2 | 4 | - | 793 093,00 zł 13 674,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 798882 PLN | 58 m2 | 5 | - | 798 882,00 zł 13 773,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 803166 PLN | 59 m2 | parter | - | 803 166,00 zł 13 612,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 814365 PLN | 63 m2 | 2 | - | 814 365,00 zł 12 926,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 815230 PLN | 63 m2 | 3 | - | 815 230,00 zł 12 940,16 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 832295 PLN | 65 m2 | 1 | - | 832 295,00 zł 12 804,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 836523 PLN | 68 m2 | 6 | - | 836 523,00 zł 12 301,81 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 838371 PLN | 65 m2 | 2 | - | 838 371,00 zł 12 898,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 838400 PLN | 64 m2 | 5 | - | 838 400,00 zł 13 100,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 842010 PLN | 65 m2 | 3 | - | 842 010,00 zł 12 954,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 845249 PLN | 65 m2 | 4 | - | 845 249,00 zł 13 003,83 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 847684 PLN | 63 m2 | 1 | - | 847 684,00 zł 13 455,30 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 850847 PLN | 63 m2 | 2 | - | 850 847,00 zł 13 505,51 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 852112 PLN | 63 m2 | 3 | - | 852 112,00 zł 13 525,59 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 852165 PLN | 65 m2 | 2 | - | 852 165,00 zł 13 110,23 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 855430 PLN | 65 m2 | 3 | - | 855 430,00 zł 13 160,46 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 857173 PLN | 63 m2 | 5 | - | 857 173,00 zł 13 605,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 863100 PLN | 69 m2 | 1 | - | 863 100,00 zł 12 508,70 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 869814 PLN | 63 m2 | parter | - | 869 814,00 zł 13 806,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 869950 PLN | 69 m2 | 2 | - | 869 950,00 zł 12 607,97 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 874260 PLN | 65 m2 | parter | - | 874 260,00 zł 13 450,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 889472 PLN | 69 m2 | 1 | - | 889 472,00 zł 12 890,90 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 896421 PLN | 69 m2 | 2 | - | 896 421,00 zł 12 991,61 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 902850 PLN | 69 m2 | parter | - | 902 850,00 zł 13 084,78 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 903370 PLN | 69 m2 | 3 | - | 903 370,00 zł 13 092,32 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 938587 PLN | 69 m2 | parter | - | 938 587,00 zł 13 602,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 939960 PLN | 75 m2 | 1 | - | 939 960,00 zł 12 532,80 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 957440 PLN | 75 m2 | parter | - | 957 440,00 zł 12 765,87 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 958300 PLN | 74 m2 | parter | - | 958 300,00 zł 12 950,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, 981329 PLN | 77 m2 | 1 | - | 981 329,00 zł 12 744,53 zł/m2 | |