Wrocław: Kolejni najemcy w Galerii Wnętrz Domar

Wrocław: Kolejni najemcy w Galerii Wnętrz Domar

Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławska Galeria Wnętrz Domar rozbudowała się o nowy parking wielopoziomowy z częścią handlowo-usługową. Głównymi najemcami są sklepy sieci Biedronka i Rossmann, a także największa w mieście szkoła tańca La Rosa Negra. Lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterze i poziomie -1 nowo wybudowanego wielopoziomowego parkingu przylegającego do galerii przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu. Biedronka zajmuje powierzchnię 758 mkw., a Rossmann 362 mkw.
Wejście do sklepów możliwe jest zarówno od strony ulicy Braniborskiej jak i z starego budynku centrum handlowego. W nowej części Galerii Wnętrz Domar znalazły się również magazyny oraz mniejsze lokale handlowo-usługowe i biura.
REKLAMA
Na wybudowanym parkingu trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Ma on być uruchomiony w pierwszej połowie 2019 roku. Klienci centrum handlowego zyskają dzięki temu 340 dodatkowych miejsc postojowych. Oprócz nich wciąż dostępny będzie obecnie funkcjonujący parking na placu przy Galerii Wnętrz Domar. Z nowego obiektu będzie można przejść bezpośrednio do starej części handlowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA