Wrocław: Młyn Maria – w rewitalizowanym zabytku powstają mieszkania i usługi źródło: Materiały inwestora

Wrocław: Młyn Maria – w rewitalizowanym zabytku powstają mieszkania i usługi

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Na wyspach Młyńskiej i Piasek będzie dostępnych ponad 100 lokali mieszkalnych o powierzchni do 130 metrów kwadratowych. Wyróżnikiem inwestycji będzie standard "do zamieszkania". 
W zabytkowych obiektach przy ulicy Staromłyńskiej powstaje 14 lokali usługowych na parterze oraz 121 mieszkań na pozostałych kondygnacjach. Będą dostępne w układach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowym, o powierzchni od 25 do 130 mkw. Nabywcy skorzystają z tarasów, w tym na dachach, miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich. RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. oferuje wszystkie lokale mieszkalne w standardzie "do zamieszkania".
To odpowiedź na potrzeby osób ceniących swój czas i wygodę. Przeprowadzenie głośnych prac remontowych, w tym wykończenie powierzchni przed przekazaniem kluczy, zapewni mieszkańcom komfort, zdejmie z nich stresujące, kosztowne i uciążliwe prace wykończeniowe oraz da poczucie luksusu, jakim jest spokój – wyjaśnia Piotr Jaśkowski, Członek Zarządu RealCo. – To nowatorska oferta we Wrocławiu, ale obecna już w Polsce i popularna za granicą, szczególnie w segmencie premium.
Materiały inwestora
Materiały inwestora

"Pamiątka z naszych czasów"

REKLAMA
Mieszkańcy będą mieli bezpośredni dostęp do nabrzeży Odry, odremontowanych bulwarów, a po zachodniej stronie także do tarasu o kaskadowym układzie. Ponadto deweloper przystosuje zespół Młyna Maria do aktualnych przepisów i standardów dotyczących bezpieczeństwa m.in. w zakresie konstrukcji, instalacji, wind i okien. Szczególnie zależało mu na zachowaniu i podkreśleniu historycznych walorów zabytku.
Na inwestycję Młyn Maria składają się zarówno budynki, jak również nabrzeża i kanały, które są świadkiem kilkusetletniej tradycji przemysłu zbożowego na wyspach odrzańskich. Stąd przykładamy dużo uwagi do ich renowacji – deklaruje Piotr Jaśkowski. – Kompleks był w przeszłości wielokrotnie przebudowywany, dlatego obecna renowacja będzie naturalną, kolejną odsłoną tych obiektów – pamiątką z naszych czasów.
Deweloper kupił nieruchomość w marcu 2016 roku. W kwietniu rok temu dostał prawomocne pozwolenie na budowę. Za projekt odpowiada Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o.
Więcej zdjęć dostępnych w galerii.
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA