Wrocław: Na Jagodnie przybywa przestrzeni biurowej i usługowej źródło: materiały inwestora

Wrocław: Na Jagodnie przybywa przestrzeni biurowej i usługowej

WIZUALIZACJA
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Wrocławski deweloper Jack J. Charkowski zrealizował w ubiegłym roku wielofunkcyjną inwestycję przy ulicy Sarniej. Tuż obok stawia budynek z ponad dwoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej.
Jack J. Charkowski Sp. j. ruszył w październiku z budową przy zbiegu ul. Buforowej i Sarniej na Jagodnie (działka nr 9/3 o powierzchni 2 419 mkw.) budynku handlowo-usługowego o kubaturze 15 281 metrów sześciennych. Zakończyć ją planuje w 2021 roku. Projekt przygotowała wrocławska firma UltraNet Sp. z o.o., która jest też generalnym wykonawcą tej inwestycji. Komercjalizacja już się rozpoczęła.
UM Wrocławia
materiały inwestora
Czteropiętrowy obiekt o pow. użytkowej około 2,3 tys. mkw. jest w pełni przeznaczony pod wynajem. Parter ma pełnić funkcję handlowo-gastronomiczną, a pozostałe kondygnacje nadziemne – biurową. Inwestor nie określił na tym etapie podziału lokali. Zapewni ok. 30 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i ok. 10 na terenie posesji.
REKLAMA
Zdjęcia i wizualizacja są dostępne w galerii.

Nowa inwestycja tuż obok i Lidl przy Buforowej

Tuż obok Jack J. Charkowski zrealizował w ubiegłym roku inwestycję Sarnia 4 (projektant i generalny wykonawca ten sam). Parter zajmują lokale usługowo-handlowe o powierzchni 503,59 mkw., pierwsze piętro cztery biura (w sumie 505,84 mkw.), a drugie – cztery mieszkania (trzy pokoje + salon z aneksem kuchennym) w metrażach 96-116 mkw. (łącznie 412,82 mkw.). Komercjalizacja jeszcze trwa.
materiały inwestora
Na Jagodnie, przy ul. Buforowej, powstaje również Lidl. Jego kubatura wyniesie ponad 35 tys. metrów sześciennych, a powierzchnia przeszło 2 tys. mkw. (z czego ok. 1,4 tys. mkw. to sala sprzedaży). O szczegółach pisaliśmy w styczniu.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
bruno(gość)
Kocham Maćka
Jan Augustynowski
To będzie kozacka miejscówka jak zrobią tramwaj i WOW Iwiny-Bielany. Czyli gdzieś za 30 lat :D
REKLAMA