Wrocław: Nowe mieszkania inwestycyjne blisko centrum. Vantage Development finiszuje z Legnicką 33

Wrocław: Nowe mieszkania inwestycyjne blisko centrum. Vantage Development finiszuje z Legnicką 33

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Wrocławski deweloper realizuje przy placu Strzegomskim, naprzeciwko Muzeum Współczesnego, ok. 250 lokali inwestycyjnych i usługowych. Klucze przekaże jeszcze w tym roku. Oferuje przede wszystkim mieszkania pod wynajem, ze względu na dobrą lokalizację i możliwość swobodnej aranżacji dla kilku najemców.
Vantage Development S.A. (deweloper znany z projektów w różnych częściach Wrocławia) realizuje od ubiegłego roku swoją pierwszą inwestycję na Szczepinie, przy ulicy Legnickiej 33. Trzyma się założonego harmonogramu mimo ograniczeń spowodowanych przez epidemię koronawirusa. Planuje przekazać mieszkania w IV kwartale tego roku.
Na koniec maja osiągnęliśmy stan surowy otwarty, obecnie kończymy montaż okien i prowadzimy prace na elewacji – wylicza rzecznik prasowy spółki Katarzyna Szydłowska-Biskup. – Wykonujemy także izolację dachu oraz wszelkie prac wykończeniowe wewnątrz budynku – instalacje, tynki, układanie płytek. Rozpoczęliśmy również prace drogowe przy zagospodarowaniu terenu.
materiały inwestora

Na wynajem z dwóch powodów

Część z lokali jest jeszcze dostępna. Sprzedaż przebiega zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Oferuje mieszkania przede wszystkim pod wynajem. Jak wyjaśnia, poszukując tego typu lokali, trzeba zwrócić uwagę na dwa aspekty: lokalizację oraz możliwości aranżacji.
W pierwszym przypadku wygrywają inwestorzy, którzy kupują lokale pod wynajem blisko centrum miasta, w rejonach dobrze skomunikowanych, blisko uczelni lub miejsca pracy (np. korporacji) – tłumaczy rzecznik – Legnicka 33 spełnia wszystkie te kryteria, oferując przyszłym najemcom dodatkowo bliskość sklepów, restauracji i lokali usługowych.
Przedstawicielka spółki zwraca uwagę na obecność licznych przystanków autobusowych i tramwajowych tuż przy inwestycji, bliskość Rynku, a także sąsiedztwo prywatnych uczelni i wrocławskiej Zachodniej Osi Biznesu z licznymi biurowcami. W pobliżu znajduje się też Centrum Handlowe Magnolia z wieloma sklepami, kawiarniami i restauracjami.
Studenci oraz pracownicy korporacji to naturalni, przyszli najemcy mieszkań w Legnickiej 33 – przekonuje Katarzyna Szydłowska-Biskup. – Przyciągnie ich nie tylko lokalizacja blisko miejsca pracy czy nauki, ale również dostęp do miejskich rozrywek. Inwestorzy mogą być więc spokojni o to, że w ich mieszkaniu szybko znajdą się lokatorzy.
Właśnie ze względu na to, że w jednym lokalu często mieszka kilka osób (aby ograniczyć koszty wynajmu), istotna jest odpowiednia aranżacja, tak by mogli komfortowo współdzielić przestrzeń.
Pokoje z oddzielnymi wejściami to absolutna konieczność, aby każdy z nich mógł cieszyć się prywatnością – zauważa rzecznik prasowy spółki – Zaprojektowaliśmy także mieszkania z dodatkowymi aneksami kuchennymi i łazienkami, a także osobnym wejściem dla dwóch lub trzech niezależnych najemców.
materiały inwestora

Różnorodne mieszkania w ofercie

Legnicka 33 to dziesięciopiętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic Wrocławia. Znajduje się w nim 239 mieszkań w metrażach 39-100 mkw. Są dostępne zarówno małe mieszkania 2-pokojowe, jak i lokale z pięcioma pokojami. Do każdego przynależy balkon lub loggia o powierzchni do 24 mkw. – do niektórych nawet kilka. Projekt przygotowała wrocławska pracownia 3XA Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud S.A. z Warszawy.
Mieszkańcy skorzystają z 222 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Na terenie inwestycji znajdują się także naziemne miejsca postojowe: 12 ogólnodostępnych (również dla niepełnosprawnych) i 15, przeznaczonych dla usług.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

BGK przenosi się do gdańskiej Alchemii
Bank Gospodarstwa Krajowego w Gdańsku wynajął 550 mkw. powierzchni kompleksie biurowym Alchemia. Fin...
Wrocław: WPBM inwestuje przy oporowskim kąpielisku. Płaci miliony za sam grunt
Wrocławski deweloper był jedynym chętnym na państwowy teren przy ulicy Jordanowskiej. Dzięki temu wy...
Opublikowano raport dotyczący rynku biurowego we Wrocławiu I połowie 2020 roku
Firma doradcza Cresa opublikowała najnowszy raport dotyczący rynku biurowego w stolicy Dolnego Śląsk...
Łódź: Będą nowe buspasy. Pasażerowie pojadą szybciej komunikacją miejską
Mają na celu usprawnienie przejazdu komunikacją miejską podczas szczytu komunikacyjnego. Obecni...
Kraków: Startuje remont Mostu Nowohuckiego w kierunku Płaszowa
Most Nowohucki przechodzi gruntowny remont od maja tego roku. W nocy z 9 na 10 sierpnia kierowcy mus...
Rusza modernizacja dwóch podpoznańskich dworców kolejowych
Dwa zabytkowe budynki dworców kolejowych w Pobiedziskach i Kobylnicy odzyskają dawny blask. Już nieb...
Wrocław: Współczesna kamienica stanie w sąsiedztwie Pałacu Królewskiego. Miejski grunt sprzedany
Dwa podmioty zainteresowały się nieruchomością przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wrocławski deweloper...
Realizacja Odrzańskiej Drogi Wodnej ma być zagwarantowana w programie rządowym
Po wielu latach pojawiła się duża szansa na realizację strategicznej inwestycji na dolnośląskim odci...
Dolny Śląsk: Wybrano rekomendowany wariant przebiegu trasy S8 z Wrocławia do Kłodzka
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała na specjalnej stronie dotyczącej przebudo...
Dziewięć sklepów Kaufland do modernizacji. Na liście market w Jeleniej Górze
Kaufland rozpoczyna modernizację dziewięciu marketów, w ramach której sklepy zyskają m.in. kasy samo...