Wrocław: Osiedle Wanilia – nowa inwestycja CTE na 5+

Wrocław: Osiedle Wanilia – nowa inwestycja CTE na 5+

Artykuł sponsorowany
Osiedle Wanilia
adresWrocław, Waniliowa
inwestorGrupa CTE
REKLAMA
"Dobry dojazd do każdej części miasta, dostęp do szkół i gastronomii…, może jeszcze czyste powietrze… i tereny rekreacyjne, gdzieś blisko?" – takie pytania kierują klienci do dewelopera, gdy szukają nowego domu dla swojej rodziny.
Nie interesują ich zakupy inwestycyjne, nie chodzi im o lokatę kapitału. Szukają domu do mieszkania. Chcą znaleźć miejsce do życia. Chodzi im o przyjazną rodzinną atmosferę, spokojny dom, mieszkanie w pięknej okolicy.
Grupa CTE postanowiła odpowiedzieć na potrzeby klientów i spełnić życzenia wielu rodzin, które marzą o własnym domu we Wrocławiu. Przy ul. Waniliowej powstanie nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej oraz budynek wielorodzinny.
Deweloper wybrał tę lokalizację dla swojej nowej inwestycji z kilku ważnych powodów. Wiceprezes Andrzej Swoboda podkreśla, że jeśli ma to być dobre miejsce do życia dla rodzin to musi spełnić określone warunki:
  • Przyjazne sąsiedztwo nowej zabudowy. Przebywając na miejscu ma się wrażenie dużych przestrzeni pomiędzy budynkami, Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza w otoczeniu głównie zabudowę jednorodzinną i zieleń.
  • Dostęp do podstawowych usług w sąsiedztwie. Plan miejscowy wymusił budowanie lokali usługowych w parterze, co spowodowało, że wzdłuż ulicy Waniliowej i ulic sąsiednich powstało mnóstwo sklepów, kawiarni, piekarni.
  • Tereny rekreacyjne. Bliskość obszaru Natura 2000 w dolinie Widawy, sprawia, że widok saren, śpiew ptaków to tutaj codzienność, która się nie zmieni ze względu na ochronę, którą objęte są obszary Natura 2000.
  • Komunikacja miejska. U zbiegu ulic Waniliowej i Kminkowej znajduje się przystanek linii 111, 143, 246, dobra komunikacja do centrum a także innych dzielnic Wrocławia. Dojazd do centrum jest możliwy ulicą Pełczyńską, węzeł AOW (Wrocław-Północ) zapewnia sprawny dojazd do zachodnich i południowych wrocławskich osiedli.
Lokalizacja Osiedla Wanilia spełnia wszystkie pięć podstawowych warunków, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 
REKLAMA
Pod nazwą "Osiedle Wanilia" powstaną 22 nowoczesne komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz kameralny budynek wielorodzinny.
W ofercie sprzedaży znajdą się 2 typy lokali w zabudowie jednorodzinnej:
  • Typ A – powierzchnia 99 mkw. + zadaszone miejsce parkingowe o powierzchni 16 mkw.
  • Typ B – powierzchnia 121 mkw. z wbudowanym garażem.
Nowe domy we Wrocławiu będą wyposażone w:
  • bezpieczne drzwi antywłamaniowe;
  • energooszczędną, pięciokomorową stolarkę okienną;
  • trwałe i estetyczne balkony z gładkiego betonu;
  • kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i grzejnikami.
Wizualizacje są dostępne w galerii.

W kolejnych miesiącach będziemy pokazywać w naszych fotorelacjach jak powstaje nowa oaza spokoju dla rodzin. Wkrótce przybliżymy inne szczegóły tej inwestycji.
Będziemy mogli razem przyglądać się jak rośnie osiedle zaprojektowana z myślą o rodzicach, którzy chcą, aby ich dzieci dorastały w przyjaznych warunkach, blisko natury z jednoczesną gwarancją dostępu do wszystkich atrakcji i udogodnień jakie oferuje aglomeracja wrocławska.
REKLAMA