[Wrocław] Skomponuj swój posiłek w Pasażu Grunwaldzkim

[Wrocław] Skomponuj swój posiłek w Pasażu Grunwaldzkim

REKLAMA
„Smak na Tak” to nowo otwarta restauracja we wrocławskim centrum, która serwuje jedzenie na wagę, na zasadzie szwedzkiego stołu. W efekcie każdy może samodzielnie skomponować swój posiłek – obiad, lunch oraz deser. To pierwsze bistro tej sieci we Wrocławiu.
Restauracja „Smak na Tak” specjalizuje się w daniach kuchni Polskiej. Oferowane posiłki przygotowywane są na miejscu, ze świeżych, sezonowych produktów. W bogatym menu lokalu znajdują się dania mięsne (karkówka, schab po staropolsku, grillowany drób), dania wegetariańskie (pierogi, naleśniki, zapiekanka warzywna), ryby (dorsze, łososie, halibuty), zupy, sałatki oraz desery.
Serwowane posiłki, w samoobsługowej formie sprzedaży na wagę, znajdują się w stałej cenie za 100 g jedzenia. Dzięki temu, każdy smakosz samodzielnie komponuje swoje danie i decyduje o wielkości porcji.
Restauracja „Smak na Tak” w Pasażu Grunwaldzkim to pierwszy lokal tej marki we Wrocławiu. Stanowi ciekawe uzupełnienie odnowionej strefy restauracyjnej na poziomie „+2” w centrum (restauracja zajmuje lokal o powierzchni 90 m kw.).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA