[Wrocław] Tuż przy Parku Wschodnim powstaje nowe osiedle [WIZUALIZACJE]źródło: materiały inwestora

[Wrocław] Tuż przy Parku Wschodnim powstaje nowe osiedle [WIZUALIZACJE]

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Dom Development wprowadza do swojej oferty we Wrocławiu kolejną inwestycję. Do osiedla Aura na Krzykach dołączy Księże Nowe – czteropiętrowy budynek przy ulicy Rybnickiej 8-10.
Teraz Dom Development wprowadził osiedle przy ulicy Rybnickiej do swojej oferty sprzedażowej. W czteropiętrowym budynku znajdzie się 130 mieszkań, o powierzchni od 37 do 99 mkw., i dwa lokale usługowe. W garażu podziemnym dostępnych będzie 159 miejsc parkingowych.
materiały inwestora
2-, 3-, i 4-pokojowe mieszkania z tarasem, balkonem, loggią bądź ogródkiem będą dostępne w cenie od 5300 do 6900 zł za mkw. Na użytek lokatorów powstaną 34 komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery i wózki oraz strefa spotkań z bawialnią. Teren inwestycji zostanie połączony kładką z Parkiem Wschodnim.
materiały inwestora
Mieszkania mają zostać przekazane w III kwartale 2019 roku. Projekt budynku przygotowała pracownia B2 Studio Witold Bolek, Józef Białasik.
Doskonała komunikacja z centrum i bliskość natury to komfort i wygoda w jednym. Nasza nowa inwestycja Księże Nowe została stworzona z myślą o wszystkich, którzy poszukują nowoczesnej architektury miejskiej w zielonym otoczeniu. Osiedle zlokalizowane 15 minut od centrum Wrocławia, z Parkiem Wschodnim tuż za oknem, stanowi idealne połączenie energii Śródmieścia i kameralnego charakteru dzielnicy Księża – mówi Iwona Kołodziejczyk, prezes zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o. 
materiały inwestora

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA