Tuż przy Parku Wschodnim powstaje nowe osiedle źródło: materiały inwestora

Tuż przy Parku Wschodnim powstaje nowe osiedle

Wrocław, WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Dom Development wprowadza do swojej oferty we Wrocławiu kolejną inwestycję. Do osiedla Aura na Krzykach dołączy Księże Nowe – czteropiętrowy budynek przy ulicy Rybnickiej 8-10.
Teraz Dom Development wprowadził osiedle przy ulicy Rybnickiej do swojej oferty sprzedażowej. W czteropiętrowym budynku znajdzie się 130 mieszkań, o powierzchni od 37 do 99 mkw., i dwa lokale usługowe. W garażu podziemnym dostępnych będzie 159 miejsc parkingowych.
materiały inwestora
2-, 3-, i 4-pokojowe mieszkania z tarasem, balkonem, loggią bądź ogródkiem będą dostępne w cenie od 5300 do 6900 zł za mkw. Na użytek lokatorów powstaną 34 komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery i wózki oraz strefa spotkań z bawialnią. Teren inwestycji zostanie połączony kładką z Parkiem Wschodnim.
REKLAMA
materiały inwestora
Mieszkania mają zostać przekazane w III kwartale 2019 roku. Projekt budynku przygotowała pracownia B2 Studio Witold Bolek, Józef Białasik.
Doskonała komunikacja z centrum i bliskość natury to komfort i wygoda w jednym. Nasza nowa inwestycja Księże Nowe została stworzona z myślą o wszystkich, którzy poszukują nowoczesnej architektury miejskiej w zielonym otoczeniu. Osiedle zlokalizowane 15 minut od centrum Wrocławia, z Parkiem Wschodnim tuż za oknem, stanowi idealne połączenie energii Śródmieścia i kameralnego charakteru dzielnicy Księża – mówi Iwona Kołodziejczyk, prezes zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o. 
materiały inwestora

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA