Potockiego 25 – Wrocław Investment buduje kilkanaście apartamentów na Karłowicach źródło: materiały inwestora

Potockiego 25 – Wrocław Investment buduje kilkanaście apartamentów na Karłowicach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Potockiego 25
adresWrocław, Potockiego 25
inwestorWrocław Investment
projektantKW Architekci
REKLAMA
Nowe osiedle powstaje przy ulicy Potockiego. Składają się na nie dwa czterokondygnacyjne budynki z 14 mieszkaniami. Powierzchnia największych penthouse’ów sięga 120 metrów kwadratowych. Wrocławski deweloper zaplanował m.in. co najmniej jeden balkon dla każdego lokalu, ogrodową strefę relaksu oraz instalacje pod samochody elektryczne.
Wrocław Investment Sp. z o.o. prowadzi budowę przy ul. Potockiego 25 na Karłowicach. Planuje oddać inwestycję do użytku w IV kwartale 2020 roku. Na generalnego wykonawcę wybrał firmę Eltek Jerzy Maryniak. Projekt przygotowała pracownia KW Architekci. Sprzedaż trwa. Ceny zaczynają się od 11 800 zł/mkw.

120-metrowy penthouse i prywatny ogród

Osiedle Potockiego 25 tworzą dwa czterokondygnacyjne (dwa piętra i poddasze użytkowe) budynki wielorodzinne. Mieści się w nich 14 apartamentów (w każdym po siedem): 2 dwu- (29,46 mkw.), 8 trzy- (58,26-72,98 mkw.) i 4 czteropokojowe (109,61-119,79 mkw.). Do każdego przynależy przynajmniej jeden balkon (dwa lokale na parterze mają ogródki o powierzchni około 100 mkw.).
materiały inwestora
Deweloper zaplanował monitoring, windy obsługujące wszystkie kondygnacje, ogrodową strefę relaksu dla mieszkańców, a także 16 komórek lokatorskich o pow. 2,5-8 m. Ponadto w garażu podziemnym znajduje się 16 stanowisk dla samochodów.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Centrala na sprzedaż, wieża ciśnień do remontu

Mieszkańcy mogą spodziewać się jeszcze jednej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Potockiego, tuż przy parku Jana Kasprowicza. W styczniu donosiliśmy, że Orange S.A. chce sprzedać znajdującą się tam centralę. Oczekuje 2 mln zł netto.
Orange Polska S.A.
Zmiany czekają także zabytkową wieżę ciśnień przy ul. Berenta. Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. odkupiło ją od miasta w 2015 roku za ponad milion złotych. Zgodnie z warunkami przetargu, powinno skończyć rewitalizację jeszcze w tym roku, tymczasem nawet jej nie rozpoczęło. Zdążyło jednak uzyskać warunki zabudowy w związku z brakiem obowiązującego planu miejscowego. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz

2 nowe mieszkania w Potockiego 25

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Potockiego 25 - 2B_M62B_M6109.25 m224-
Potockiego 25 - 3B_M73B_M7119.61 m234-
REKLAMA