W sercu Nadodrza wyrośnie budynek Ptasia 16

W sercu Nadodrza wyrośnie budynek Ptasia 16

Wrocław
REKLAMA
Jest pozwolenie na budowę nowego budynku wielorodzinnego przy ulicy Ptasiej 16 na wrocławskim Nadodrzu. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada Zbigniew Macków i jego pracownia projektowa. Budynek ma mieć kubaturę 7831 mkw.
Jest to już kolejna nowa inwestycja, która planowana jest na tej jednej z najstarszych i zarazem najbardziej zaniedbanych ulic wrocławskiego Nadodrza – ulicy Ptasiej. Przypomnijmy: aktualnie swoją inwestycję kończy na tej ulicy znany wrocławski deweloper i2 Development – inwestycję o nazwie "Przy Ptasiej"
REKLAMA
Przy ulicy Ptasiej 7 – bliżej skrzyżowania tej ulicy z ulicą Pomorską swoją nową inwestycję planuje inny wrocławski deweloper Inter-ES. A wczoraj informowaliśmy na Investmap.pl o najnowszej inwestycji mieszkaniowej jaką planuje Vienna Development – kompleksie mieszkaniowo-usługowym Kurkowa Mikroapartamenty w kwartale ulic: Kurkowa / Ptasia / Kaszubska / Podwórcowa.
Po realizacji wszystkich tych inwestycji ulica Ptasia i jej otoczenie powinny przejść wielką przemianę jakościową i wizualną, tak jak i ta część wrocławskiego Nadodrza.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
AB(gość)
Od kiedy to kubaturę podaje się w mkw? Trzeba wrócić do podstawówki.
REKLAMA