PKO Bank Polski wybiera budynki Skanska

PKO Bank Polski wybiera budynki Skanska

Wrocław/Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Największy bank w Polsce wprowadzi się do nowoczesnych, zielonych budynków biurowych Skanska we Wrocławiu i w Łodzi. To kolejna ze znanych instytucji finansowych, które wybrały inwestycje Skanska na lokalizację swoich biur.

 

PKO Bank Polski wynajął ponad 1100 mkw. powierzchni usługowej w budynku A kompleksu Dominikański w centrum Wrocławia (ok. 500 mkw. na parterze oraz ponad 600 mkw. na I piętrze). Tym samym pierwszy z dwóch budynków wrocławskiej inwestycji jest już skomercjalizowany w 30% – na ok. 10 miesięcy przed oficjalnym terminem oddania go do użytku.

 

Bank wynajął także biura w budynku B kompleksu Green Horizon zrealizowanego przez Skanska w Łodzi. Zajmie w nim prawie 2 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Firma doceniła Skanska jako stabilnego i wiarygodnego partnera.

 

– „W strategii Banku istotną rolę odgrywa społeczna odpowiedzialność biznesu. Wybierając powierzchnie dla naszych nowych oddziałów i biur kierujemy się nie tylko lokalizacją i funkcjonalnością, ale również ich wpływem na środowisko naturalne. Dodatkowo, kompleksowy pakiet usług oferowany przez Skanska oprócz wynajmu powierzchni zapewnia jej adaptację oraz zarządzanie na najwyższym poziomie” – mówi Monika Pawlaczek, Dyrektor Biura Restrukturyzacji Nieruchomości PKO Banku Polskiego.

REKLAMA

 

Umowa podpisana z PKO Bankiem Polskim jest kolejnym potwierdzeniem, że budynki w najlepszych lokalizacjach, oparte o zielone, energooszczędne technologie i o bardzo wysokiej jakości wykonania, z których słynie Skanska znajdują uznanie wśród prestiżowych klientów.

 

– „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak renomowana instytucja jaką jest PKO Bank Polski wybrała nasze inwestycje. Cieszymy się również z faktu, że obok wielu zagranicznych korporacji, które chętnie lokalizują swoje biura w budynkach Skanska, przyciągamy również polskie znaczące marki” –komentuje Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

 

Wśród znanych marek, które dotąd wybrały budynki biurowe Skanska w Polsce są między innymi: Credit Suisse, Bank Zachodni WBK, Pramerica, Deloitte, EY, Franklin Templeton, GDDKiA, Sygnity, Infosys BPO Poland, PwC, Tesco oraz Wikia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA