Wrocławski oddział Luxoft Poland przenosi się do nowego biura w zabytkowym domu handlowym RenomaMateriały prasowe

Wrocławski oddział Luxoft Poland przenosi się do nowego biura w zabytkowym domu handlowym Renoma

REKLAMA

Wrocławski oddział Luxoft Poland przenosi się do nowego biura w zabytkowym domu handlowym Renoma przy ul. Świdnickiej 40, w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Siedzibę ma tutaj również firma DXC Technology, która jest głównym akcjonariuszem spółki Luxoft. Wrocławskie biuro działało dotychczas w budynku Silver Tower Center.

– Być może zauważyliście, że nasze logo zniknęło z wrocławskiego Silver Tower Center. Nie wyprowadzamy się z Wrocławia, tylko zmieniamy siedzibę i od teraz wspólnie z DXC Poland będziemy pod jednym dachem! W styczniu przenosimy biuro do zabytkowego, otwartego w 1930 roku, Domu Handlowego Renoma. Wnętrze budynku, zwłaszcza w części niedawno oddanej do użytku, zachwyca swoim wyglądem. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, m.in. w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP oraz Rynku we Wrocławiu. Dodatkowo miłośnicy kultury po pracy mogą wybrać się do Teatru Lalek, opery lub kina – wystarczy kilkuminutowy spacer, by dotrzeć do tych miejsc – informuje firma na swoim profilu w mediach społecznościowych.

– Łącznie w Polsce zatrudniamy 2500 osób, z czego ponad 600 we wrocławskim oddziale. Nadal utrzymujemy pracę zdalną jako standardowy model, ale ci, którzy będą mieli ochotę, mogą zabookować miejsce pracy przy pomocy nowego systemu rezerwacji i pracować stacjonarnie. Obecnie modernizujemy biuro, aby zapewnić naszym pracownikom nowoczesne, komfortowe wyposażenie. Zdjęciami podzielimy się, gdy wszystko będzie gotowe. Nie zapominamy oczywiście o Luksiku, naszym krasnalu! Sumiennie pracujemy nad tym, aby przenieść go w pobliże naszej nowej siedziby – dodają przedstawiciele Luxoft Poland.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

O inwestorze:

Luxoft, a DXC Technology Company to międzynarodowa firma zajmująca się strategią cyfrową i inżynierią oprogramowania. W Polsce działa od 2010 roku. Luxoft jest firmą świadczącą usługi cyfrowej transformacji i inżynierii oprogramowania, dostarczającą zindywidualizowane rozwiązania IT, które napędzają zmiany biznesowe dla klientów w każdym zakątku globu.

Luxoft Poland stara się łączyć wysoką jakość usług z dogłębną wiedzę branżową. Specjalizuje się w sektorach motoryzacji, usług finansowych, mediów, telekomunikacji i innych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA