WSSE Invest-Park wybuduje kompleks hal magazynowo-produkcyjnych w Ząbkowicach ŚląskichWSSE "Invest-Park"

WSSE Invest-Park wybuduje kompleks hal magazynowo-produkcyjnych w Ząbkowicach Śląskich

Orzech
Orzech
REKLAMA

Dzięki nowej inwestycji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" (WSSE) w Ząbkowicach Śląskich jest szansa na wiele nowych miejsc pracy. Strefa konsekwentnie realizuje program budowy hal magazynowo-produkcyjnych na Dolnym Śląsku z myślą o małych i średnich firmach i inwestorach.

Trwa właśnie przetarg na realizację nowego kompleksu WSSE "Invest-Park" w południowej części Dolnego Śląska, w Ząbkowicach Śląskich. Zmierzenie budowlane polegać będzie na budowie sześciu hal magazynowo – produkcyjnych wraz z częścią socjalno – biurową, pełną infrastrukturą zagospodarowania terenu oraz instalacją fotowoltaiczną – część III – lokalizacja Ząbkowice Śląskie, która stanowi odrębne postępowanie. Termin składania ofert wyznaczono na 14.02.2022 r.

Inwestycja oznacza zagospodarowanie przeszło 5000 mkw. i budowę nowoczesnego obiektu zlokalizowanego przy ul. Cukrowniczej. Cała przestrzeń wraz z częścią socjalno-biurową zostanie przeznaczona na potrzeby przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy stworzą w Ząbkowicach Śląskich nowe miejsca pracy. To kolejne - po ogłoszeniu kilka dni temu realizacji na 120-hektarowym terenie parku przemysłowego Euro-Park - świetne wieści dla miasta i mieszkańców Ząbkowic Śląskich oraz sąsiadujących gmin. Dzięki budowie kompleksu hal magazynowo-produkcyjnych przez WSSE "Invest-Park" i zagospodarowaniu terenów w Euro-Parku przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (ARP S.A.) powinno powstać w przeciągu kilku najbliższych kilku lat wiele nowych miejsc pracy, co powinno też przyczynić się do większego rozwoju gospodarczego tej części Dolnego Śląska.

WSSE "Invest-Park", WSSE "Invest-Park"
REKLAMA
WSSE "Invest-Park"
WSSE "Invest-Park"

Inwestycja w Ząbkowicach Śląskich, to kolejne przedsięwzięcie realizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną na Dolnym Śląsku. Pod koniec 2021 roku strefa ogłosiła przetarg na realizację podobnego kompleksu magazynowo-produkcyjnego w innej części województwa dolnośląskiego, w Pasiecznej k. Jaworzyny Śląskiej.

WSSE "Invest-Park" posiada w swojej ofercie gotowe hale przemysłowe, które dostępne są dla inwestorów pod wynajem lub leasing.

Obecnie realizowany jest program budowy nowych obiektów przemysłowo-magazynowych. Bliźniacze hale powstaną na Dolnym Śląsku: w Wałbrzychu, Pasiecznej k. Jaworzyny Śląskiej i Ząbkowicach Śląskich, na Opolszczyźnie: w Nysie i Brzegu oraz w wielkopolskiej Wrześni.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA