Zielony Zajączków – Ostatnie wolne działki inwestycyjne pod Wrocławiem od M3 Investźródło: materialy inwestora

Zielony Zajączków – Ostatnie wolne działki inwestycyjne pod Wrocławiem od M3 Invest

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Duże zainteresowanie działkami w okolicach największych miast. 

Szukamy miejsca do rekreacji?

Pandemia skłoniła Polaków do zweryfikowania swoich potrzeb mieszkaniowych. Wielu zamarzyło o własnym domu. Szukamy przede wszystkim ciszy, spokoju z dala od zgiełku miasta. Od wielu miesięcy można zaobserwować zwiększony popyt na działki, na których można uzyskać pozwolenie na budowę. Gruntów tego typu ubywa, zwłaszcza w otoczeniu dużych miast. Dlatego zmienia się ich cena. Portal bankier.pl na podstawie danych portalu Otodom.pl informował, że w lutym 2021 roku wartość działek w pomorskim, dolnośląskim, lubelskim i lubuskim wzrosła. Średnia cena poszła w górę aż o 20-30 proc!Inwestycja w grunty – bezpieczna lokata kapitału
Zabezpieczenie kapitału przed utratą jego wartości to może być kolejny powód zwiększonego zainteresowania gruntami inwestycyjnymi. Rośnie inflacja, a oprocentowanie lokat na rachunkach bankowych od wielu miesięcy utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. Zakup ziemi w takiej sytuacji wydaje się być optymalną inwestycją, z pewną stopą zwrotu zainwestowanego kapitału. W ciągu mijającego roku można było zarobić na takiej "lokacie" ponad 20%, o tyle średnio wzrosły ceny działek rok do roku w województwie dolnośląskim, według danych opublikowanych w serwisie otodom.pl. O tym, że zakup gruntów to dobra inwestycja informowaliśmy również pod koniec 2020 roku


Zielony Zajączków – to nie tylko inwestycja, to miejsce idealne do życia
Grunty oferowane przez M3 Invest Sp. z o.o. Sp. k. to teren przeznaczony pod zabudowę. Na stronie dewelopera czytamy: "Zielony Zajączków to kompleks blisko 60 działek o powierzchni od 1000 do 1700 m2 (działka typowa 1100 m2: 24 m szer. x 50 m dł.). Grunty przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Jako przeznaczenie uzupełniające w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego niektóre działki w części parterowej mogą posiadać wbudowane usługi."
REKLAMA
Ze szczegółami zabudowy możemy zapoznać się również na stronie dewelopera


To idealna propozycja dla tych, którzy szukają ziemi nie tylko pod inwestycje, zabezpieczenie kapitału, ale przede wszystkich dla inwestorów, którzy planują budowę nowego domu. 
Działki są zlokalizowane zaledwie 4 km od północnych granic Wrocławia z niezbędnymi usługami i dogodną komunikacją. To świetny wybór dla osób, które chcą się oderwać od miejskiego zgiełku. W takim miejscu można cieszyć się kontaktem z przyrodą. Osiedle położone jest w bliskim sąsiedztwie lasów i stawów nieopodal obszaru Natura 2000 "Dolina Widawy". 
Dojazd do inwestycji zapewniają utwardzone drogi wewnętrzne, którymi swobodnie mogą przemieszczać się auta osobowe i ciężarowe. 


Warto się pospieszyć z decyzją o zakupie. Działki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 
Najnowsze zdjęcia dostępne są w galerii.
REKLAMA