Znany deweloper zamierza wybudować 8 nowych bloków w KrakowiePixabay

Znany deweloper zamierza wybudować 8 nowych bloków w Krakowie

REKLAMA

Szykuje się nowa, duża inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Swoją nową inwestycje w stolicy Małopolski zamierza zrealizować znany, duży krakowski deweloper.

KG Group planuje budowę nowego osiedla mieszkaniowego przy ul. Telimeny. W ramach inwestycji powstanie sześć dwusegmentowych i dwa jednosegmentowe budynki, które będą miały od trzech do czterech kondygnacji, w tym podziemne garaże.

W parkingach podziemnych wraz z miejscami naziemnymi będzie dostępnych 337 miejsc postojowych. Obsługa komunikacyjna planowanego osiedla mieszkaniowego zapewni droga publiczna przebiegająca po północnej stronie terenu, łącząca ul. Telimeny z ul. Bieżanowską.

W dniu 22 grudnia 2023 r. inwestor TELIMENY KG GROUP SP. Z O. O. SP. J., spółka zależna KG Group, złożyła w Urzędzie Miasta Krakowa wniosek o pozwolenie na budowę I etapu tej inwestycji, w ramach którego powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym, naziemnymi miejscami postojowymi, infrastrukturą techniczną i komunikacyjną oraz zagospodarowaniem terenu na działkach nr 126/5 i 127/3 oraz na części działek nr 125/3, 126/2, 141/3, 142/3, 143/3, 144/3, 145/3, 146, 148/4 obr. 56 jedn. ewid. Podgórze, przy ul. Telimeny w Krakowie.

REKLAMA
GUNB
GUNB
GUNB

Inwestor obecnie oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę. Nie informuje jak na razie, kiedy rozpocznie się realizacja tej inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA