Amerykańska firma WestRock inwestuje pod BiałymstokiemPanattoni

Amerykańska firma WestRock inwestuje pod Białymstokiem

Orzech
Orzech

WestRock, globalny dostawca specjalistycznych opakowań z zadrukiem zdecydował się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego i linii produkcyjnej w Polsce. Najemca zajmie ponad 7 200 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Panattoni Park Białystok II w Choroszczy. AXI IMMO reprezentowało WestRock w transakcji.

WestRock to światowy lider w dziedzinie opakowań. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opakowaniowych dla różnych branż, w tym spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. WestRock obsługuje swych klientów w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Mariusz Michałowski, Regional Purchasing Manager F&B EU, WestRock, mówi: – Od dawna poszukiwaliśmy rozwiązania, które pomogłoby scentralizować naszą działalność operacyjną i zoptymalizować koszty. Decyzja o konsolidacji w istotny sposób wpłynie na efektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni do składowania i produkcji.

REKLAMA