DODAJ

W Świebodzicach zostanie otwarty nowy park handlowy ShopIn

Świebodzice
Wizualizacja parku handlowego ShopIn w Świebodzicach (źródło: materiały inwestora)
Orzech
2017-02-28 16:30:22
Warszawska spółka Tower Investments pod koniec tego roku planuje otworzyć nowy park handlowy ShopIn w Świebodzicach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 374 łączącej Jawor, Strzegom i drogę krajową nr 35 do Świdnicy i Wałbrzycha. 

Park handlowy ShopIn składać się będzie z ośmiu sklepów (w tym obuwniczego, odzieżowego oraz z artykułami wyposażenia wnętrz). Łączna powierzchnia najmu wyniesie 2,7 tys. mkw. Parking pomieści 75 samochodów. 

Park handlowy ShopIn powstanie w pobliżu innych obiektów handlowych w tej części Świebodzic. W pobliżu obiektu znajdują się Polomarket, Aldi, Biedronka, Rossmann i Neonet.

Budowa ShopIn w Świebodzicach rozpocznie się w najbliższych tygodniach, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2017 roku. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Architekt ze Świdnicy. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada dział komercjalizacji inwestora. 

O inwestorze:

Tower Investments to działająca od 2005 roku warszawska grupa kapitałowa notowana na rynku NewConnect. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej sieci handlowych na każdym etapie projektu. W 2012 r. wraz z Grupą Budner wprowadziła na rynek markę ShopIn, która realizuje inwestycje w postaci galerii oraz parków handlowych. Od samego początku istnienia wyróżnikiem marki ShopIn było kreowanie możliwości dokonania zakupów w przyjaznym miejscu spotkań społeczności lokalnej. Także dziś głównym założeniem projektu jest komfort klientów i estetyka architektoniczna zabudowy. Wszystkie obiekty ShopIn dysponują własnym – dogodnym do pozostawiania samochodu – parkingiem.
Kolejnymi projektami realizowanymi przez Tower Investments są parki handlowe w Mrągowie, Tychach, Łodzi (rozbudowa), Pleszewie i na warszawskim Żeraniu.