DODAJ

Gabinety kosmetyczne i lekarskie w technologii prefabrykowanej od firmy Wolf System

Gabinety kosmetyczne i lekarskie
Kajtman
2011-09-22 12:35:00
W dzisiejszych czasach liczy się pośpiech i precyzja. Aby klient lub pacjent był zadowolony z usług nie wystarczy kompleksowa usługa. Znaczenie ma także placówka - nowoczesna, w pełni wyposażona oraz wybudowana z ekologicznych materiałów. Szybką pomoc podczas budowy zapewnia firma Wolf System - oferując budowę lekarskich i kosmetycznych gabinetów prefabrykowanych.

Przedsiębiorcy coraz częściej zwracają uwagę na budownictwo prefabrykowane z dwóch prostych przyczyn: czas oraz ekologia. Lekka, drewniana konstrukcja powstaje bowiem w zaledwie kilku tygodni, a otworzyć własną działalność w gotowym obiekcie można już po upływie 3 miesięcy! Co równie ważne, o ile domy prefabrykowane cieszą się sporym zainteresowaniem w Polsce, tak Europa Zachodnia idzie o krok dalej ceniąc i polecając technologię Wolf System na potrzeby biznesu zdrowotnego, kosmetycznego i SPA.

Jakie korzyści wynikają z budowy gabinetu prefabrykowanego? ,,Tego typu rozwiązania polecane są wszystkim tym, którym zależy na czasie i niskich kosztach eksploatacji budynku. Wykorzystanie drewnianych prefabrykatów nie tylko pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb, ale także ze wzgląd na jedną ekipę specjalistów, skupionych na pracy przy budowie gabinetu, minimalizuje straty związane z przestojem w pracy", mówi Dominik Kosmała z firmy Wolf System i dodaje ,,Prefabrykowane budynki szczególne uznanie zyskują zwłaszcza w oczach przedstawicieli branży medycznej i kosmetycznej. Sprawdzają się one zarówno jako miejsce prowadzenia samodzielnej praktyki, jak i kombinacja gabinetu i domu mieszkalnego".

W służbie zdrowia...

Gabinet prefabrykowany daje różne możliwości dostosowywania budynku do oczekiwań i wymagań zleceniodawcy, przy równoczesnym maksymalnym skróceniu czasu budowy. To, jaką wielkość i rozkład będzie miał gabinet zależy od przedsiębiorcy oraz specyficznych wymogów przeciwpożarowych, a także sanepidu. Jest to szczególnie ważne w przypadku ośrodka medycznego, który ma na celu pomagać ludziom w przeróżnych dolegliwościach. Szybki czas budowy budynku, a także szerokie możliwości adaptacyjne to nieliczne powody, dla których placówka powinna powstać ze ścian prefabrykowanych firmy Wolf System.

... i kosmetyki

Wyznacznikiem nowoczesnego człowieka jest dbanie o zdrowy wygląd. To jak wyglądamy i jak się czujemy jest naszą wizytówką. Dlatego też ilość powstałych gabinetów kosmetycznych zwiększa się z dnia na dzień. Co zrobić, żeby powiększyć także zyski z naszego gabinetu?

Jedną z najważniejszych cech, charakteryzujących budownictwo prefabrykowane jest energooszczędność. Drewniana konstrukcja zapewnia bowiem doskonałą izolację ścian oraz pozwala zredukować wysokość rachunków za ogrzewanie nawet o 40-60%. Nie od dziś wiadomo, że drewno jest jednym z najcieplejszych surowców, co pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Aby nasz gabinet był w pełni funkcjonalny i ekologiczny, a co za tym idzie przyjazny dla alergików, warto zlecić jego budowę firmie Wolf System.

Budowa gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych wymaga dużego nakładu nie tylko pracy, ale także finansowego. Im szybciej budynek powstanie, tym szybciej zacznie spełniać zamierzenia inwestora oraz przynosić zyski. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy zależy nam na szybkiej spłacie kredytu. Krótkotrwały czas budowy oraz energooszczędność pozwalają każdemu przedsiębiorcy na szybkie uruchomienie swojego biznesu oraz utrzymanie go na wysokim poziomie.


-----
Koncern Wolf System zajmuje się projektowaniem i budową nowoczesnych, ekologiczny domów modułowych, a także betonowych silosów oraz budynków gospodarczych. Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, ale wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach, gdzie od 1992 roku firma prowadzi swoją działalność produkcyjną. Dzisiaj firma Wolf System w Polsce zatrudnia ponad 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują sukces i dynamiczny rozwój spółki.