DODAJ

Tradis na dłużej z Prologis w Polsce

Gdańsk
Tradis na dłużej z
Kajtman
2013-09-12 15:54:10

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o przedłużeniu przez firmę Tradis, należącą do grupy Eurocash – lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG – umowy najmu 17 800 metrów kwadratowych w budynku 1 i 2 w Prologis Park Gdańsk.


 


Tradis jest wieloletnim klientem Prologis, który wynajmuje obecnie ponad 70 600 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej w czterech parkach Prologis w Polsce. Przedłużenia nastąpiły po podpisaniu 10-letniej umowy najmu budynku BTS o powierzchni 18 300 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław V w drugim kwartale 2013 roku.


 


Prologis Park Gdańsk oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z gdańskim lotniskiem Rębiechowo, Obwodnicą Trójmiasta (droga S6/E28 – przyszła autostrada A1) i oddalonym o 15 minut Portem Morskim.


 


„Jesteśmy dumni, że Tradis przedłużył umowy najmu z Prologis i cieszymy się na dalszą wieloletnią współpracę” – powiedział Michał Czarnecki, Head of Leasing Prologis w Polsce.


 


Z portfolio ponad 1,9 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 czerwca 2013 roku).