DODAJ

Jest pierwszy najemca kompleksu biurowego City Forum

Biura / Wrocław
Jest pierwszy najemca kompleksu
Orzech
2018-02-18 23:20:05
Notus Finanse zostało pierwszym najemcą kompleksu biurowego City Forum we Wrocławiu. Firma wynajęła ponad 550 mkw. biur w pierwszym z dwóch budynków nowej inwestycji realizowanej przez Grupę Archicom – biurowcu City One. Umowy z następnymi najemcami są w trakcie negocjacji.

Całość prac związanych z indywidualną, dedykowaną specjalnie dla najemcy aranżacją wnętrz wykonuje spółka Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – Sp. k. Planowany termin oddania powierzchni do dyspozycji Notus Finanse to kwiecień 2019 r.

Notus Finanse to jedna z największych polskich firm pośrednictwa finansowego. Istnieje od 2004 roku, a oddział we Wrocławiu był jednym z pierwszych w Polsce. We Wrocławiu zatrudnia ponad 50 osób. Firma w swojej ofercie posiada szeroką paletę produktów finansowych takich jak kredyty hipoteczne, pożyczki gotówkowe, ubezpieczenia na życie i majątkowe.

Kompleks biurowy City Forum będzie się składać z dwóch budynków: City One i City 2. Będą to 7-kondygnacyjne biurowce klasy A, każdy o powierzchni najmu ok. 12 tys. mkw.

Budowa pierwszego biurowca ruszyła w czerwcu 2017 roku. Bieżące zaawansowanie prac jest zgodne z założonymi celami dewelopera. Za projekt odpowiada autorskie biuro projektowe Doroty i Kazimierza Śródków. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji, a za komercjalizację odpowiada Archicom S.A.