DODAJ

Biurowce GTC w Krakowie mają agenta

Kraków
Biurowce GTC w Krakowie
Kajtman
2016-12-08 13:05:28
GTC wybrał Savills, międzynarodowego doradcę na rynku nieruchomości, na agenta wyłącznego budynków Galileo, Edison, Pascal i Newton w Krakowie. Korona Office Complex to znany i rozpoznawany zespół budynków biurowych przy ulicy Armii Krajowej, która jest główną arterią miasta. Wysokiej klasy budynki biurowe dysponują łączną powierzchnią 36.900 m kw.

W lipcu tego roku podjęliśmy decyzję o otwarciu biura regionalnego w Krakowie. Kraków to najdynamiczniejszy z regionalnych rynków biurowych więc tym bardziej jesteśmy dumni z powierzenia nam przez GTC komercjalizacji tak prestiżowych budynków. Są od lat doceniane przez wiele renomowanych firm i instytucji i wybierane na swoją siedzibę. To kompleks klasycznych budynków biurowych o eleganckiej architekturze. Lokalizacja oferuje szybkie połączenie z centrum Krakowa oraz z lotniskiem. Nasz klient planuje modernizację części wspólnych i najbliższego otoczenia biurowców tak, aby spełnić oczekiwania najemców i wzmocnić komfort pracy. Zachęcamy wszystkie firmy planujące relokację w Krakowie oraz agentów do kontaktu z nami – mówi Dorota Ejsmont, dyrektor w dziale Reprezentacji Wynajmującego Savills.

Galileo, Edison, Pascal i Newton, wchodzą w skład Korona Office Complex, należącego do GTC. Park biurowy został zbudowany przez Warbud według projektu pracowni DDJM Biuro Architektoniczne. Kompleks położony jest w jednej z najbardziej znanych lokalizacji biurowych w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 18. Oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni biurowych, elastyczne planowanie aranżacji powierzchni najemców i liczne udogodnienia dla najemców kompleksu, m.in. 470 stanowisk parkingowych, miejsca dla rowerów, kantyna pracownicza, kiosk, części zielone przed budynkiem. 

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących ok. 593 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.