DODAJ

Grand Parade wynajmuje biura w Kotlarskiej 11

Biura / Kraków
Orzech
2017-07-28 19:54:05
UBM podpisało umowę z polsko-brytyjską spółką Grand Parade na najem 6,2 tys. mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu Kotlarska 11.

Grand Parade to polsko-brytyjska firma należąca do William Hill Group, jednego z największych bukmacherów na świecie zatrudniającego ponad 16 tys. pracowników na świecie. Oddział w Krakowie ma się stać jednym z kluczowych hubów technologicznych, w którym zatrudnienie docelowo ma znaleźć nawet kilkuset programistów i specjalistów w zakresie wytwarzania oprogramowania. 

Grand Parade zajmie prawie cztery piętra w budynku Kotlarska 11. Inwestycja zostanie oddana do użytku w styczniu 2018 roku.

W procesie najmu wynajmującego reprezentowała firma doradcza Knight Frank, a najemcę firma Brookfield Partners i Araszkiewicz Cichoń Ryś Kancelaria Radców Prawnych. 

Budynek Kotlarska 11 oferuje łącznie 9 tys. mkw. powierzchni biurowej i ok. 2,5 tys. mkw. powierzchni usługowej oraz parking podziemny, mogący pomieścić 190 samochodów. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Ingarden & Ewy Architekci. Biurowiec jest aktualnie przeznaczony na sprzedaż.