DODAJ

Pierwsza po wakacjach Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Kraków
Pierwsza po wakacjach Krakowska
2016-09-02 13:24:02
Specjalne promocje i porady ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości i kredytowym – to główne atrakcje 117. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 3-4 września 2016 roku w hali Chemobudowa w Krakowie.

Wrześniowe targi do doskonała okazja, aby po wakacjach zapoznać się z najnowszą ofertą mieszkaniową w Krakowie – mówi Marek Szmolke, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Start, które jest jednym z wystawców. – Z kolei dla nas to sposób, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się potrzebami i preferencjami klientów – dodaje.

Podczas 117. Giełdy Domów i Mieszkań wystawcy zaprezentują swoją aktualną ofertę sprzedażową, dodatkowo wzbogaconą o specjalne rabaty i promocje. 

Każdy uczestnik otrzyma również mapkę nowych inwestycji w Krakowie. Do dyspozycji zwiedzających będą także doradcy kredytowi, architekci wnętrz i prawnicy, którzy będą udzielać porad. 

Dla uczestników przygotowano liczne prelekcje na temat kredytów mieszkaniowych oraz tajników procesu zakupowego własnego „M”. 

Rozpoczęcie targów odbędzie się w sobotę, 3 września o godz. 10. Aby wziąć udział wystarczy wydrukować bezpłatną wejściówkę ze strony internetowej wydarzenia: www.gielda.sbdim.pl.