DODAJ

Wiosenna Giełda Domów i Mieszkań już w najbliższy weekend

Kraków
Wiosenna Giełda Domów i
Prime Time PR
2016-04-05 16:34:08
Specjalne rabaty, kupony i promocje – to tylko niektóre z atrakcji czekających na zwiedzających 115. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w hali Chemobudowa.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to jedno z najpopularniejszych wydarzeń związanych z rynkiem nieruchomości w Małopolsce. Podczas kwietniowej edycji organizatorzy spodziewają się ponad 70 wystawców; firm deweloperskich inwestujących w różnych dzielnicach Krakowa.

Dla zwiedzających targi są najlepszym sposobem na zapoznanie się z pełną ofertą mieszkań w mieście, dlatego zawsze staramy się być obecni na tego typu imprezach – mówi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej GEO. – Jest to dla nas także szansa na poznanie potrzeb klientów – wyjaśnia.

Krakowska Giełdy Domów i Mieszkań to również możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów, kuponów i promocji obowiązujących tylko podczas targowego weekendu. To wyjątkowa okazja do zakupu wymarzonego "M" w niższej cenie lub z dodatkowym pakietem wykończenia.  

Dodatkowo, dla zwiedzających przygotowano szereg wydarzeń towarzyszących. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z giełdowego doradztwa kredytowego. Architekci pomogą z kolei we wstępnej aranżacji zakupionego lokalu i podpowiedzą ciekawe rozwiązania wnętrzarskie. Podczas targów będzie można również udać się po darmową poradę prawną.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach w hali Chemobudowa będzie wygospodarowany plac zabaw, w którym rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką na czas odwiedzania stoisk wystawców.

Kwietniowa edycja targów będzie przedostatnią przed wakacjami – kolejna Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się na początku czerwca. Dla osób, które otrzymają od swojego dewelopera wejściówkę, wstęp jest bezpłatny. Bilet można także pobrać ze strony www.gielda.sbdim.pl.