Wikana S.A. prezentuje lubelskie inwestycje

Wikana S.A. prezentuje lubelskie inwestycje

Lublin
REKLAMA

Już w najbliższy weekend w Galerii Gala w Lublinie odbędzie się Giełda Budowlano-Mieszkaniowa. Deweloper Wikana S.A. przedstawi w czasie wydarzenia wszystkie inwestycje, jakie obecnie realizuje w mieście. Mieszkania zlokalizowane w każdym z tych budynków będą gotowe jeszcze w tym roku.

 

Wielu klientów obawia się kupowania tzw. „dziury w ziemi” i preferuje mieszkania w budynkach, które już powstały albo są na ukończeniu – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A. – Oferta, którą zaprezentujemy na Giełdzie Budowlano-Mieszkaniowej doskonale spełni oczekiwania tych osób. Przedstawimy mieszkania dostępne w Oranżerii oraz w najnowszych budynkach na Osiedlu Marina i na Miasteczku Wikana. Wszystkie te inwestycje będą gotowe do oddania do użytku w bieżącym roku.

 

REKLAMA

Oranżeria to czterokondygnacyjny, kameralny budynek, który Wikana S.A. realizuje w Lublinie przy ul. Nowy Świat. Jego budowa zakończy się już na początku lata. Mniej więcej w tym samym czasie gotowy będzie trzeci etap Osiedla Marina położonego w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego oraz budynek B12 na Miasteczku Wikana, zlokalizowanym w dzielnicy Sławin.

 

Na osoby zainteresowane ofertą mieszkań w tych inwestycjach pracownicy biura sprzedaży Wikana S.A. będą czekać w najbliższą sobotę i niedzielę (7-8 marca) w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej. Giełda Budowlano-Mieszkaniowa będzie dostępna dla odwiedzających od godz. 10.00 do godz. 17.00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA